Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kody na broń do Ghost Recon: Future Soldier - podpowiadamy jak za darmo zgarnąć trzy dodatkowe pukawki!

10 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2012 o 09:35, Metalex napisał:

Wszystko fajnie tylko mogliście też napisać kto odkrył te kody gdyż np. dla Wild Board
temat ma 30 stron a łamigłówka była bardzo trudna.

Tu są kody jak i wymienione osoby, które odkryły je http://forums.ubi.com/showthread.php/674734-Ghost-Recon-Future-Soldier-Codes

Prawdę mówiąc dostałem kody mailem i nie znałem ich dokładnego pochodzenia. Już oddaję honory znalazcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Warto dodać, że w Polsce gry Ubi na konsolę Xbox 360 nie wspierają Uplay. Ubi podaje do niego kod ale z poziomu gry się do niego nie zalogujemy przez co nie ściągniemy nagród na konsolę. Ubi broni się, że dodatki są automatycznie odblokowane na płycie co prawie jest prawdą. Jest odblokowane 99% z nich. Temat znam bo od 2 dobrych lat się z nimi ostro kłócę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 13:06, natanadler napisał:

ciach

Warto dodać, że w Polsce gry Ubi na konsolę Xbox 360 nie wspierają Uplay. Ubi podaje
do niego kod ale z poziomu gry się do niego nie zalogujemy przez co nie ściągniemy nagród
na konsolę. Ubi broni się, że dodatki są automatycznie odblokowane na płycie co prawie
jest prawdą. Jest odblokowane 99% z nich. Temat znam bo od 2 dobrych lat się z nimi ostro
kłócę.

Pozdrawiam

Mam Ghost Recona od kilku dni, Uplay w nim jest; da się do niego dostać z poziomu gry i wykupić bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

z polskiej dystrybucji?? taki nasz pl sklepowy? jeśli tak to jestem w szoku bo od Assassin''s creed 2 poprzez, r.u.s.e, SC:C, kolejne 2 assassiny aż do drivera każdy jest robiony w bambuko. Oczywiście edycje z UK je posiadają.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 19:27, natanadler napisał:

ciach

z polskiej dystrybucji?? taki nasz pl sklepowy? jeśli tak to jestem w szoku bo od Assassin''s
creed 2 poprzez, r.u.s.e, SC:C, kolejne 2 assassiny aż do drivera każdy jest robiony
w bambuko. Oczywiście edycje z UK je posiadają.

Dostany od Ubi, z polską retailową okładką, instrukcją i wszystkimi kodami - to na 99% rodzime sklepowe wydanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować