Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaprojektuj klasę postaci do Diablo 3 i zgarnij diabelskie nagrody

78 postów w tym temacie

gram.pl

Premiera Diablo III już za nami, ale emocje bynajmniej nie ostygły. Jeśli jesteście fanami dzieła firmy Blizzard, to powinniście zainteresować się konkursem w którym możecie wygrać sprzęt SteelSeries oraz diablo-koszulki. Gotowi na podjęcie wyzwania?

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: zaprojektuj klasę postaci do Diablo 3 i zgarnij diabelskie nagrody" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 17:09, Dasqez napisał:

Nakład pracy wydaje się być odwrotnie proporcjonalny do nagród.

Bardzo dobrze, przynajmniej część gimnazjum sobie odpuści i pójdzie szukać szczęścia gdzie indziej. Mnie osobiście cieszą kreatywne konkursy. Oby tylko celowały w różne dziedziny kreatywności aby każdy mógł się kiedyś wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Sandro, tyle że żal mi trochę osób (może i siebie jeśli wezmę udział) którzy dostaną nagrodę typu zajebiste słuchawki Steelseries edycja Diablo 3, które są naprawdę fajną nagradą, tyle że takie same słuchawki dostała dziewczyna która miała malutkie jeśli nie żadne pojęcie o tej grze na jej premierze w Warszawie w Złotych tarasach i powiedziała "Diablo" odpowiadając na jakieś banalne pytanie i to na dodatek po uzyskaniu podpowiedzi. No coś tu jest nie do końca fair, prawda...? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 17:26, Bukcio napisał:

No tak Sandro, tyle że żal mi trochę osób (może i siebie jeśli wezmę udział) którzy dostaną
nagrodę typu zajebiste słuchawki Steelseries edycja Diablo 3, które są naprawdę fajną
nagradą, tyle że takie same słuchawki dostała dziewczyna która miała malutkie jeśli nie
żadne pojęcie o tej grze na jej premierze w Warszawie w Złotych tarasach i powiedziała
"Diablo" odpowiadając na jakieś banalne pytanie i to na dodatek po uzyskaniu podpowiedzi.
No coś tu jest nie do końca fair, prawda...? ;/


1. Sam zwróciłeś uwagę że była to "dziewczyna" xD
2. Pokaż mi papier w którym ktoś ci obiecał że życie będzie sprawiedliwe <3
3. Zawsze fajnie dostać coś za darmo, a pracy nad klasą postaci wcale aż tak dużo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak wy projektujcie postacie za marne nagrody a potem 2 najlepsze wyladuja w dodatku do diablo 3,brawa dla blizzarda za fantastyczne traktowanie graczy pfff ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 18:23, Mazi86 napisał:

Taaak wy projektujcie postacie za marne nagrody a potem 2 najlepsze wyladuja w dodatku
do diablo 3,brawa dla blizzarda za fantastyczne traktowanie graczy pfff ;P

Może niekoniecznie akurat tak jak powiedziałeś, ale pewnie wygrają jakieś badziewia, a naprawdę ciekawe w kącie zrobią minę "okay" - czyli jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 18:22, zawcia napisał:

1. Sam zwróciłeś uwagę że była to "dziewczyna" xD
2. Pokaż mi papier w którym ktoś ci obiecał że życie będzie sprawiedliwe <3
3. Zawsze fajnie dostać coś za darmo, a pracy nad klasą postaci wcale aż tak dużo nie
jest.


Z pierwszym punktem dyskutować nie będę, a że byłem daleko to nie mogę ocenić czy była łądna ;]
Oczywiście że nie dostałem papieru, ale to stawia tych wszystkich któzy jednak coś wiedzą w niefajnej sytuacji, a chyba o to powinni dbać tacy ludzie prowadzący imprezę/dystrybuujący grę, czyż nie?
No sądzę ze jednak trochę pracy jest jeśli chcesz to zrobić fajnie i porządnie, tam wychodząc na scene miałeś gwarantowaną nagrodę, a tutaj się napracujesz i nawet nagrody pocieszenia możesz nie dostać ;] Możnaby tym lepiej zarządzić, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, znowu zmuszanie do tworzenia bloga.

Kiedy dacie opcję wysyłania tekstów np. na maila? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić pracę konkursową w formie wideo dodanego na YouTube? Nie posiadam żadnego bloga, nie chcę reaktywować Gramsajta, a forma filmu bardzo by mi odpowiadała.
Przy okazji: w jakich rozmiarach są te koszulki? Będzie możliwość wyboru czy raczej jedna, narzucona z góry rozmiarówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją prace wysłałem :) Mam nadzieję że mi się uda, gdyż właśnie planuję zakup jakiś słuchawek, a tak to jest szansa na wygranie mega sprzętu :) Myszka też bardzo mi się podoba i by się przydała. Koszulką też nie po gardzę, więc uważam że nagrody są bardzo dobrze wybrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyżej nie zauważył, że to się na stronie konkursu umieszcza... ;)

Aleeee już pomysł mam i może udałoby mi się coś z tego wykrzesać. Zobaczymy, w następnym tygodniu się przysiądę do tego i spróbujemy, co mi tam szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jest to typ konkursu, na który długo czekałem, to nie dam wam się kupić i wykorzystać :P Jak znam życie, to pewnie i tak bym nie wygrał, ale powodzenia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 17:26, Bukcio napisał:

No tak Sandro, tyle że żal mi trochę osób (może i siebie jeśli wezmę udział) którzy dostaną
nagrodę typu zajebiste słuchawki Steelseries edycja Diablo 3, które są naprawdę fajną
nagradą, tyle że takie same słuchawki dostała dziewczyna która miała malutkie jeśli nie
żadne pojęcie o tej grze na jej premierze w Warszawie w Złotych tarasach i powiedziała
"Diablo" odpowiadając na jakieś banalne pytanie i to na dodatek po uzyskaniu podpowiedzi.
No coś tu jest nie do końca fair, prawda...? ;/


Hehe poważnie :)? Czemu mnie to nie dziwi - Kochana Polsko.
Ja osobiście mam kilka pomysłów nawet na super umiejętności ale nawet mi na myśl nie przyjdzie ich za darmo wam dawać (sory ale te nagrody to wobliczu tego co można zarobić na dodatku do gry nawet nie ejst kropla w morzu - troche żenujące). Jeśli już to można by je dać za jakąś historię postaci a nie całą jej charakterystykę O.o Wiecie ile zarabiają ludzie odpowiedzialni w zamieci za ten część gry? Na pewno nie myszkę :P

Tak więć powodzenia innym którzy łudzą się że będą mieli myszkę za swoje wypociny ^^

PS: Dopisek gram.pl na koncu - trzeba było tak dosadnie że to jest w ramach promocji serwisu ? Już do tego doszło że zamiast prosić to wymagacie? Widać nie za bardzo serwis zżył się z jego urzytkownikami. Najlepsza promocja to ta wychodząca od klienta a nie na nim wymuszana - ten kto wymyślił ten dopisek chyba nie skończył marketungu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować