Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaprojektuj klasę postaci do Diablo 3 i zgarnij diabelskie nagrody

78 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2012 o 07:46, takeo napisał:

Ja osobiście mam kilka pomysłów nawet na super umiejętności ale nawet mi na myśl nie
przyjdzie ich za darmo wam dawać


Dobrze będzie więcej dla mnie ;d potrzebuje konicznie jakiejś nowej myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 07:46, takeo napisał:

Ja osobiście mam kilka pomysłów nawet na super umiejętności ale nawet mi na myśl nie
przyjdzie ich za darmo wam dawać /.../


I tym sposobem ktoś będzie miał słuchawki bądź myszkę czy inne gadżety, a jak jego praca będzie naprawdę fajna, to ma szansę zostać zauważonym w branży i być może będzie się mógł przyszłemu pracodawcy pochwalić wygraną w w/w konkursie.

A Ty będziesz miał masę super pomysłów z którymi nic nie zrobisz. Świetnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 10:00, Abi_Dalzim napisał:

I tym sposobem ktoś będzie miał słuchawki bądź myszkę czy inne gadżety, a jak jego praca
będzie naprawdę fajna, to ma szansę zostać zauważonym w branży i być może będzie się
mógł przyszłemu pracodawcy pochwalić wygraną w w/w konkursie.

A Ty będziesz miał masę super pomysłów z którymi nic nie zrobisz. Świetnie :/


Będzie mieć słuchawki, będzie mógł sie pochwalić, będzie zauważony a Blizz zrobi dodatek i zarobi na tym miliony.
Wiesz - w obliczu tego co dostanie programista (a nie wierzę że ten kto wygra choć promil szans na to będzie miał) to to co otrzyma za tak wiele jest naprawde niczym.

Ale spoko spoko - macie swoje zdanie - nie komentujce mojego bo nie rozumiecie. Myszka fajna. Macie pomysł - wysyłajcie.
Myślenie o tym co jest poza konkursem w tym wszystkim zostawcie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoje napisałem i powiem szczerze, że bardziej pisałem to pod kątem tego, że w głowie mi coś zaświtało. Wyszło ostatecznie że kilka patchów żeby zbalansować postać byłoby potrzebne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z napisaniem to nie problem - gorzej z tym rysunkiem postaci. Oczywiście możnaby ją ładnie opisać z wyglądu, ale to nie to samo co obrazek.

Cóż, jedni są uzdolnieni plastycznie, inni przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 21:29, Hyubios napisał:

U mnie z napisaniem to nie problem - gorzej z tym rysunkiem postaci. Oczywiście możnaby
ją ładnie opisać z wyglądu, ale to nie to samo co obrazek.

Cóż, jedni są uzdolnieni plastycznie, inni przystojny :D


Wiesz, ja bym nie mówił że rysunek przesądzałby o nagrodzie... po prostu zrób tak jak uwaszasz i będzie najlepiej. Jedni pójdą w rysunek, jeszcze inni w co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 18:39, PabloSempos napisał:

Tylko mam pytanie. Czy koszulki będą miały rozmiary XL i niżej?


Wydaje mi się, że to M

wojcio102-> możesz zrobić film, ale i tak musi być zamieszczony na jakiejś stronie

Mercuror -> to jest normalne. Jest zasada, że gry się sprzedaje, a nie rozdaje. Nie uświadczysz nigdzie konkursu z grą Diablo, chyba, że ktoś ją kupił i ma prywatnie ochotę ja przeznaczyć na konkurs. Na dodatek fani grę już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramsajty mają opóźnienie w dodawaniu wpisów, czy moja ponad godzinna praca zaginęła w odmętach Internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma w puli nagród edycji kolekcjonerskiej D3 bo czekałem na nią tyle aż w końcu nawet nie mam standardowej bo łudziłem się że jeszcze będzie dostępna, i co mi teraz z tego odłożonego 350 zł -.-. W każdym razie na słuchawki też byłem łasy tylko troche za drogie były ale EK byłaby bardziej prestiżową nagrodą pomimo niższej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 01:33, fuzekle napisał:

A ja mam takie pytanie, czy klasa ta musi być koniecznie człowiekiem?


Na bank nie. W innych grach Blizz wprowadził Wargenów, Martwych Rycerzy, Gobliny, Trole, Elfy, Taurenów, jest tego sporo.
Jak się ma wyobraźnie, to można powymyślać na prawdę fajne rzeczy. I wiadomo - naszą postacią będzie grało kilka milionów ludzi :).

Ja bym na pewno chciał zobaczyć coś bliskiego Druidowi z D2 + trochę Druida z WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diablo3 nie jest warte tego by robic klasy tam musieli zrobic diabl3o w maju bo trochlight2 wychodziło juz a ma te same mapy grafiki co diablo3 i widac ze diabl3o jest robione na ostatniom chwile blizzard pokradło pomysł z inych gier ze jeden z teamu idzie na bossa kazdy za nim musi isc to z newer winetr night 2 ze kazdy z drużyny co blisko np caina i z nim sie gada to ukradli ze star wars old republic te kulki co healujom grazy ukradli z devil mey cry skil system jest z guild wars bo nawet jest tak ukradzione ze som tylko 4 skile na pasku a powni ich byc 12 jak diablo2 co jest ostatniom dobrom grom blizzard diabl2o i starcfat2 jedyne gry co im sie udały jak ja rok temu wysłałem do blizzard email z ppracami na temat latania na wszysktich mapach jak grałem w world of warcfat jako druid to chiałem sobie polatac po miastahc hordy by mnie nie zabili jako night elf druid co wedlug warcraft story lien tlyko night elfy som druidami nie krowy taureny omg jak pokazali sie dranery to grałem shamanem i chiałem jakies summon stworki to do blizzard by dali summon ghost wilki dla shamanuw w wow i dostałem email co gm jaksi z blizzard ze jestem ich najj wiekszym fanem i cieszom sie ze mnie majom a kieyd chciałem dołoczyc jako artysta do blizzard by pomagac w diablo3 posłałem demon huntera im to demo klasa dlatego ma skiel pomieszane i jakis nobo w blizzard dodal nie z mojej klays skiel ze w pierwszym skilu co podstaowy dodlai granaty a powiny byc w obronie a nie w ataku z kuszami he umawialem sie z blizzard ze dostanom całego demon huntera jak dołoncze do blizzard pluz ine klasy ale olali mnie lub gm podał to jako własny pomysł i ze on jest taki dobry szkoda ze diabl3o nie postarali sie z grom portal do dupy item drop do dupy bo czeba całe mapy przeglondac bo jak ktos z team zabije moba -mob-monster to nie wiesz czy cos rare czy legend wypadlo kolejny bug to ze towarzysze nie mogom byc w tym samym momencie do gracze somw team ubogi wlasny kowal pisałem do blizzard ze shaman nie powineic mic zaden set armo z mackami bo shamani to dzungla lub bagna i jak zombi pies ginie w beta bylo ze byl bez dlugiego czekanie znowu gotowy do wezwania a było jescze ze można dać szarańcze na zombi psy a teraz nie ma tego drabiny za mało aktuw i znowu dali to noob ze jak zabije sie diablo to znowu do 1 poczotkowego mista oky role back i wieksze hp atakc mobom dac i to wielkiemu blizzard zajoło az 4 lata ja bym zrobił takom gre w rok z npc mobami i skilami nic wielkiego a juz robiłem mapy do gier i nawet guild wars team mnie pochwalila ze jestem samo uczkiem artystom i wiem co dobre w grahc i co fajnie wyglonda nawet team starcfat 2 ceni moje rady rice of force pokazalaem jak zrobic by wrogiwie nie atakowlai inych ras jak som akf i kupujom w miastach zamiast pełno wierzyczek jak gm chcieli to powiedziałem ze safe zone line ze za niom nie mozna urzywac bronie w guild wars1 nie lubiałem teog ze tylko własny team sie widziało za miastem a w miescie kazdego to napisałem koledze co robil pvp i dołonczyl do guild wars team ze lepjej jak by szło widziec graczy co nie som z tobom w team i za miastem ze widzisz jak misje robiom fajnei ze nic info nikt nie dał ze to był pomysł polaka czuje sie na serio zaszczycony ze mnie olewajom chyba myslom ze tylko wielkie drużyny jak EA blizzard ma dobre pomysły na gry i do gier a ja wygrałem i grałem w wiencej gier niz EA lukas arts i blizzard razem:) jak bym dostał prozbe ze moje imie pokaze sie na diablo3 to zrobi im gre by była godna diablo2 nastempcy a nie tania kopjia beta diablo3 co nie jest warta tyle kasy bo 5 klas 4 acty mało map to nic a to ze ciogle po dialo znowu 1 miastio to duzo graczy za granicom nie nawidziw diablo ze pykasz diablo co w diabl3o wyglonda jak girl zero zerg laska bo chyba ma piersi i na filmie chodzi tyłem jak laska to według mnie głos i ciało z diabl2o jest pro a diablo3 ciało skopjowlai sobie z starcfat 2 zerguw za krudka gra i ze kill diablo znowu 1 miasto tydzien lub juz 2 gram i kazdy lvl zaliczyłem juz jescze tylko ostatni koncuwke mam ale w diablo3 czuje sie jak na mini karuzeli ciogle w kułko i bardzo krudkie i jaki idiota sory za słowa dal 5 kalsy 4 aktuw i tlyko4 skiel na pasek i 2 na mysz i shaman o ile wiem healujom i wienceij petuw majom bo zombi psy sztraszne zdechlaki mam własne klasy itam mam nwet z 6 summeruw co by shamana i kazdom klase w diabl2o pokonali by ale jak każdy wie pomysly do gier nie som za free ani za dune słuchawki czy koszulki pomylście sobie wy dacie im klase i dostaniecie myszke np nie a oni na tej klasie zrobiom miliart na kopjiach i patchach do gry to co jak co nie oplaca sie chyba ze wy bedziecie meic prawa autorskie i jakis % ze sprzedarzy jak kazdy iny co daje pomysły do gier nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zupełnie nic nie zrozumiałem z tego tekstu, a doczytałem prawie do połowy, ale gratuluję - dawno nie widziałem takiego wywodu bez żadnego znaku interpunkcyjnego prosto z translatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować