Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaprojektuj klasę postaci do Diablo 3 i zgarnij diabelskie nagrody

78 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 14:09, kotlecik5 napisał:

On tak na poważnie, czy sobie po prostu trolluje? :P

Trol to przynajmniej wie co pisze, a to takie masło maślane, że pomyślałem: to chyba jakiś "niedopisany bot"...

Laid_back
Upośledzony styl ale gramatyka poprawna, więc to nie translator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fail, p oco kombinowac z nowymi klasami? fakt, jest to ciekawe, ale bytująće w D2 były idealne, jedynie barb i magiczka sie ostaja a reszta - mnich? DH. WD -??WTF?!? necro, zabojka, druid... wszystkie klasy z diablo 2 sa dla mnie ucielesnieniem tej gry, a nowe w d3 to zwykla kpina, gadanie w ktoryms z wywiadow ze usuneli psotacie ktorych nie mogli ulepszyc tez zakrawa o smiesznosc. Tu nei trzeba nic wymyslac bo to co idealne juz jest, tylko oczywiscie nikt o tym nie pomysli... troche za wiele to nasze D3 stracilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 20:31, hub11 napisał:

fail, p oco kombinowac z nowymi klasami?

To zadanie konkursowe, a nie oficjalny plebiscyt na nowe klasy do Diablo.

Dnia 31.05.2012 o 20:31, hub11 napisał:

wszystkie klasy z diablo 2 sa dla mnie ucielesnieniem tej gry, a nowe
w d3 to zwykla kpina,

Dokładnie to samo pisano podczas premiery D2, kiedy Blizzard odszedł od wojownika, łuczniczki i maga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 05:36, SoulLess13 napisał:

diablo3 nie jest warte tego by robic klasy tam musieli zrobic diabl3o w maju bo trochlight2

.....
Chyba powinieneś się zaprzyjaźnić z Klocuchem12 : D. Ciekawe czy w dodatku który pewnie wyjdzie za rok Blizz poeksperymentuje i doda jakąś klase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam dlaczego tutaj wrzucacie to wszystko, a nie przez forumularz... ale dobra. Nie mogę powiedzieć, że praca Chzbrgri nie jest świetna, bo jest świetna... tylko nie rozumiem celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja postać to "gwałciciel", a jedna z jej umiejętności będzie się nazywała "gwałt zbiorowy" (niestety nie będzie działała na bossów) - prace w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować