Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wkrótce pojawi się darmowe DLC do Mass Effect 3, Rebellion

25 postów w tym temacie

Czy ja dobrze widze? Darmowe DLC! I po co kupować taka gre w której dlc jest darmowe, to jak kino bez reklam. A tak serio to całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 19:45, Kajzus napisał:

Czy ja dobrze widze? Darmowe DLC! I po co kupować taka gre w której dlc jest darmowe,
to jak kino bez reklam. A tak serio to całkiem spoko.


Nie dokońca gdyż EA wpadło na sposób jak dać coś za darmo jednocześnie zarabiając na tym więcej niż sprzedając za kasę. A tym sposobem jest losowanie elementów wyposażenia / broni / postaci.

Możesz poprzez grę zarobić na to ale to trwa wieczność przykładowo mój rank n7 to 680 a dopiero mam połowę odblokowaną.
Lepszy sposób to zapłacić za paczkę prawdziwymi pieniędzmi przykładowo jak ostatnie dlc wyszło to na forum Bioware ludzie pisali jak wydają po 20 $ i prawie im nic nie wylosowało.

Więc te darmowe to nie do końca tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Metalexem. DLC są za darmo, a wszystko z tych dodatków trzeba losować z paczek w grze, a postacie (bronie chyba też) są tylko, jeśli się nie mylę, jedynie w pakietach widma... Przed wydaniem pierwszego DLC myślałam, że wszystko będzie od razu odblokowane. A tu pobieram, no i wiedzę, że wszystko trzeba odblokowywać... Aż to mnie trochę zniechęciło do gry w Co-Op w ME3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co to komu ? Gra ktoś w to multi ??? Ja czekam na extended cut, ale i tak pewnie się zawiodę. BW już dla mnie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 21:44, Llordus napisał:

To w to badziewne multi ktokolwiek jeszcze pogrywa? Zaskoczony jestem.


ME3 ma bardzo fajne multi a raczej co-op / horda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 22:58, TobiAlex napisał:

ME3 ma bardzo fajne multi a raczej co-op / horda

Mam ME3 i mógłbym powiedzieć że to multi byłoby fajne tylko w jednym wypadku - gdyby go wcale nie było. A że jest - wyszło nie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do tej pory, tego multi nie odpaliłem ani razu.
Tak czułem, że to na siłę dołożone multi będzie jedną wielką porażką, i po 3 miesiącach od premiery nikt w to nie będzie grał.
Ale tak to jest, jak firmą rządzą księgowi a nie nie twórcy gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty nie grasz nie znaczy, że nikt nie gra w multi. Ja grałem do czasu kupienia D3 i nie miałem żadnego problemu w znalezieniu 4 osobowej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 08:52, Flagun napisał:

To, że Ty nie grasz nie znaczy, że nikt nie gra w multi. Ja grałem do czasu kupienia
D3 i nie miałem żadnego problemu w znalezieniu 4 osobowej drużyny.


Ok, tylko czemu co chwila słychać głosy: "multi w ME3? To ktoś w to jeszcze gra?".
ME3 jako całość niestety bardzo szybko zdechło. Nawet na forum ludzi prawie nie rozmawiają o tej grze, czego przy choćby ME2 nie było (a tam nie było multi), bo wątek żył i rok po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam problemów ze skompletowaniem drużyny do multi.

To prawda, że kilka rzeczy mogłoby być lepiej zrobione (np możliwość zobaczenia, ile drużyn oczekuje w danej chwili na komplet graczy, jak mają ustawioną grę i dołączenie do wybranej) ale ogólnie jest dość miodne i można się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 10:14, Phobos_s napisał:

Ok, tylko czemu co chwila słychać głosy: "multi w ME3? To ktoś w to jeszcze gra?".
ME3 jako całość niestety bardzo szybko zdechło. Nawet na forum ludzi prawie nie rozmawiają
o tej grze, czego przy choćby ME2 nie było (a tam nie było multi), bo wątek żył i rok
po premierze.

Najwyraźniej końcówka gry tak bardzo zniechęca do gry, że będzie to wydawcę i developera sporo kosztowało. Ale co w tym dziwnego? Jeżeli gra sama zniechęca do ponownego zagrania, to każde multi jest już na starcie udupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować