Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LucasArts zapowie nową grę na E3 2012

21 postów w tym temacie

ciekawe ile jeszcze trzeba czekać lat zanim pójdą po rozum do głowy i zrobią grę w stylu Tia Fighter czy X-Wing Alliance; gameplay z tamtych gier + dzisiejsze możliwości techniczne i sam kupiłbym kilka sztuk takiej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kanchast - true true! Dla mnie też jedna kopia!

Swoją drogą aż dziw bierze, że nafali sukcesów (finansowych oczywiście :)) CODa i BFa nie było ciśnienia na żeby zrobić właśnie nowego Battlefronta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<marzy> Star Wars: Knights of the Old Republic III, takie cRPG, tylko z single''em, w starym stylu... </marzy>
<marzy> Star Wars Jedi Academy II / Jedi Knight III </marzy>
Jeśli ma to być kolejne LEGO... :/
Jeśli ma to być kolejny 4-godzinny Force Unleashed II''... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja błagam o SW Racer - IMO najlepsza wyścigówka na świecie i jedna z najlepszych gier "starłorsowych" ever. Wyobrażacie sobie zapierdzielać takim ścigaczem 900 km/h na jakimś nowym silniku graficznym? System zniszczeń, widocznych upgrade''ów, tworzenia wyglądu postaci i ścigacza... Nie rozumiem czemu tego jeszcze nie ma, to byłby murowany hit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 12:14, JohnLenon napisał:

Nie rozumiem czemu tego jeszcze nie ma, to byłby murowany hit :P

Bo czas hype''u na gwiezdnowojenne wyścigi przeminął. To było modne w czasach Phantom Menace, ale nie teraz. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LA to niestety od kilku lat jest znane z wypuszczania kiczowatych gierek a''la TFU, bo co gra z potencjałem, to albo się ją spłyca albo zostaje skasowana (Indiana Jones). Znając życie albo walną coś opartego o to beznadziejne clone wars albo sequel SW na kinnecta (stara taktyka LA, nie ważne co wydają, rok później musi być sequel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porządnie zrobionym TFU bym nie pogardził, jedynka była bardzo fajna. ^^
Z LEGO na podstawie jakiejś marki LA też bym się cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 12:48, Hartus napisał:

Byle tylko nie MMO! Osobiście marzę o nowej grze z serii Jedi Knight.

Popieram, żadne Jedi Academy II ani MMO tylko Jedi Khnight <Kyle Katarn znów w akcji...> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 10:38, kanchast napisał:

ciekawe ile jeszcze trzeba czekać lat zanim pójdą po rozum do głowy i zrobią grę w stylu
Tia Fighter czy X-Wing Alliance; gameplay z tamtych gier + dzisiejsze możliwości techniczne
i sam kupiłbym kilka sztuk takiej gry


Polska reprezentacja ma większe szanse wygrać nadchodzące Euro, niż LucasArts wydać nowy space-combat-sim. :( <spogląda na wielkie pudło XWA na półce>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<marzy>Chcę nowego Jedi Knighta, tylko bez DLC.<marzy>
<marzy>Nowy X-Wing vs TIE Fighter, tylko bez wymaganego joysticka<marzy>
Na Star Wars Knights of the Old Republic niema szans, bo historia Revana została zakończona w tym badziewnym The Old Republic (przeczytałem na jakiejś wiki, nigdy nie zagram w ten szajs). Pomyślcie jaką grafę może mieć nowy Jedi Knight. O ile nie zaczęliby bawić się z mechaniką gry, to wyszłaby najlepsza gra SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym albo nowego "Jedi Knighta" albo zwieńczenie serii "The Force Unleashed" (wraz z trybem coop), ale na co najmniej 9 godzin grania. :)

A może by zrobili coś w erze "Legacy"? Też byłoby fajnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie będzie Kinect Indiana Jones lub cokolwiek innego Kinect XYZ. O Lucas Arts to już od dawna w ogóle nie myślę w ten sam sposób co 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Meegan zarzekał się, że teraz zamierzają stworzyć coś, co przywróci LA dawny blask. Przecież była mowa o "open-world RPG" i wykorzystaniu Unreal Engine 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę nowego X-Winga. W kolejne części Jedi Knighta może lepiej niech już się nie bawią, bo raz, że wyjdzie z tego oskryptowany do bólu "megahit" w stylu TFU, natomiast porządnego space-sima mogliby wypuścić, bo coś ostatnio posucha w tym temacie...

A szczytem marzeń dla mnie jest EVE Online w świecie GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta gra, której teaser ma zostać pokazany już w następnym tygodniu (Geoff się podnieca, że podobno szczękę z podłogi można zbierać, ale on pewnie podnieca się każdą grą, jaką zobaczy) ma związek ze "Star Wars 1313", to może będzie to coś o Fettcie? W końcu jednym z aliasów Boby Fetta było CT-1313, ale to tylko taka moja mała hipoteza, w którą zresztą i tak nie wierzę :P.

W każdym razie - oby nie Battlefront III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować