Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli - jak wyglądają wasze gamingowe plany na wakacje?

58 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Wakacje to zabawny okres dla graczy – pomimo tego, że wielu z nich ma znacznie więcej wolnego czasu w branży zaczyna się tak zwany sezon ogórkowy i nowych premier nie ma. Co wtedy się robi? Zabiera za tytuły, które się przegapiło.

Przeczytaj cały tekst "Luźne myśli - jak wyglądają wasze gamingowe plany na wakacje?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już Mass Effect 3 się kręci, więc już na wakacje go nie będzie. Ale wiele innych tytułów na pewno: na 100% Max Payne 3 jak wyjdzie na PC od razu po niego lecę tak samo jak z Ghost Reconem, jest pewna szansa że nadrobię StarCrafta II i może wezmę się za Skyrim. Reszta to pewnie będzie przechodzenie od nowa serii Dragon Age i Mass Effect od nowa, one jakoś nigdy mi się nie nudzą i bez względu na to czy jest w co grać czy nie to zawsze się znajdzie czas żeby je trochę ogarnąć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę nawalał multi moich ulubionych rodzajów gier czyli strzelanek. Myślę, że wywalczę jeszcze ,,przyszłość ludzkości" w Mass Effect 3, nie dopuszczę do rozpętania trzeciej wojny światowej, w Ghost Recon: Future Soldier oraz skończę mnóstwo innych strzelanek, które zawszę z gier lubiłem najbardziej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o granie to jest dużo opcji. Testowanie ton gier kupionych na Steamowych wyprzedażach/zaległości z hitów 2011/2012/powrót do klasyków sprzed kilkunastu lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kupie teraz Diablo 3 i Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier to będę miał co robić w wakacje. planuje też pograć w Risen 2 ale to jak starczy czasu. w przerwach między tymi grami będę grywał w battlefielda 3 z dodatkami. pewnie coś jeszcze się doda z czasem w mój plan zajęć na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może skończę Borderlands, w które gram już ze 2 lata (tak co kilka miesięcy ze 2-3 godziny). xD
Jak będzie ogólnodostępne demo Diablo III, to przetestuję i może kupie pełną wersję.

Pewnie z letniej wyprzedaży na Steamie też coś wpadnie.

Poza tym jakie wakacje? xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje plany? InFamous 2, Omikron: The Nomad Soul, Sorcery, Dante''s Inferno, Bayonetta, Risen 2. Lista gier do ogrania jest jeszcze dłuższa, ale chyba czasu mi nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyć Eternal Sonatę, Mario Kart 7, oba Torchlighty, serię HALO, rozbudować twierdzę w Minecrafcie, odświeżyć oba Bioshocki, zarobić/uzbierać pieniądze na porządny tablet :) Robić grilla tak często jak to tylko możliwe. O!

No ale to tylko plany... a jak to będzie to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spore plany: Risen 1 i 2, Gothic 3 oraz Arcania, Skyrim i Two Worlds 2. Na szczecie jestem maturzysta i juz ciesze sie wakacjami oraz realizuje moje plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W planach jest granie w stare gry gdyz rok temu stalismy nad przepascia, od tego czasu zrobilisy duzy krok do przodu jesli chodzi o dlugosc i trudnosc gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie w wakacje??? Ludzie już nie macie co robić? Jest wiele lepszy rzeczy do robienia niż kiszenie się w domu.
No dobra też lubię pograć ale w wakacje to gram mniej niż w roku szkolnym :) więc sorki ale trochę nie rozumiem jak można planować granie w wakacje :)

ps. Jak będzie padać to mogę grać ale tak to czasu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować