Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli - jak wyglądają wasze gamingowe plany na wakacje?

58 postów w tym temacie

Praca, praca i jeszcze raz praca...

A na otarcie łez "Max Payne 3", "Diablo 3", "Sniper Elite v2" oraz ostateczne ukończenie "Syndicate"... ;)

P.S. Może jeszcze znajdzie się czas na "Botaniculę", hehehehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 22:17, Graszcz napisał:

Gamingowe plany na wakacje? Wy tak na serio? Naprawdę planujecie spędzić
wakacje na graniu?

A czemu nie można pograć w wakacje? W wakacje nie ma deszczowych, nieprzyjemnych dni, kiedy nie chce się robić nic innego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jak będę miał na to ochotę, to dalej dokończę męczyć Shoguna 2, dalsza gra w TF2 i BC2 plus oczekiwanie w sierpniu na Htiman: Sniper Challenge. Jak nie będzie mi się chciało, to zawsze wyjdę na rower lub ze znajomymi. I to tyle.

PS: Dodam, że jeszcze mam parę gier na steamie, które udało mi się wygrać w evencie świątecznym, ale z braku czasu sobie nie pograłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję wyjechać gdzieś na jakiś czas i wypocząć przed Liceum :D
Oczywiście trochę pogram. Planuję ukończyć AC II, AC Brotherhood i Revelations ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokończyć Diablo III, Wiedźmina 2 oraz najnowszego Portala. Wypadałoby także kupić Maxa Payne''a 3, Alana Wakea i nowego Elitarnego Snajpera. W przerwach między tym wszystkim na pewno znajdzie się czas na multiplayer w Battlefieldzie 3.
Oprócz kwestii typowo growych, na pewno będzie mnóstwo spotkań ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Obowiązkowo Wiesiek 2 - zwłaszcza po zpatchowaniu do edycji rozszerzonej!

2. Diablo 3 - ale to szybka sprawa, potem granie wniego przez kolejne kilka lat po trochu :)

Ja mam już taką stertę gier zaległych ( z jakieś 30) że już nigdy się z tego nie wygrzebię, z wiekiem jest co raz gorzej ... Nadal czekają na mnie m.in. W40K:DoW 2 wraz z dodatkami, C&C 3, Mass Effect. Ach nie wygrzebię się z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że w wakacje w ogóle nie można grać. Ale jak ktoś pisze o GAMINGOWYCH PLANACH NA WAKACJE, no to coś już jest nie tak. Nie sądzę, że ludzie sobie tutaj sporządzają całe długie listy gier do przejścia z myślą o tych nielicznych deszczowych wieczorach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 03:50, Graszcz napisał:

Nie twierdzę, że w wakacje w ogóle nie można grać. Ale jak ktoś pisze o
GAMINGOWYCH PLANACH NA WAKACJE, no to coś już jest nie tak. Nie sądzę, że
ludzie sobie tutaj sporządzają całe długie listy gier do przejścia z myślą o tych
nielicznych deszczowych wieczorach ;]

Zapominasz np. o Playstation Vicie. Na niej można grać wszędzie niezależnie od pogody.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sporządzam całą długą listę i będę grał przez cały i wątpię żebym dużo wychodził z domu w tym czasie. Jestem nolifem i uj, dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 03:50, Graszcz napisał:

Nie twierdzę, że w wakacje w ogóle nie można grać. Ale jak ktoś pisze o GAMINGOWYCH PLANACH
NA WAKACJE, no to coś już jest nie tak. Nie sądzę, że ludzie sobie tutaj sporządzają
całe długie listy gier do przejścia z myślą o tych nielicznych deszczowych wieczorach
;]


Grając 2 godziny dziennie, przez całe wakacje, możesz przejść naprawdę wiele dzisiejszych tytułów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień jadę do Anglii na Download Festival, zwiedzając przy okazji pobliskie Derby, Nottingham i ewentualnie Birmingham. Po tygodniu wracam do domu, przepakowuję się, suszę namiot, wsiadam na rower i jadę na Szetlandy na kolejny tydzień. Tak zapowiada się czerwiec. Mało czasu na gry. Z początkiem lipca możliwe, że odwiedzę rodzinę w Niemczech, a po powrocie (jeżeli nie będę miał dosyć roweru po Szetlandach) wybiorę się w kilkudniową podróż rowerową na północ Szkocji. Sami więc widzicie, że ogromu czasu na granie nie znajdę. Ale jeżeli coś już się znajdzie to chciałbym powrócić do klasyków i zrobić sobie "furtkę" do ostatnich premier - Max Payne, Max Payne 2, Diablo, Diablo 2. Później naturalnie Max Payne 3 i Diablo 3. Chciałbym też w końcu sprawdzić tego Skyrima, bo jeszcze nie miałem okazji. Ciekawi mnie też Game of Thrones. Nie miałem jeszcze okazji położyć swoich łap na Mafii 2 albo Wiedźminie 2 po tych wszystkich rozszerzeniach i dodatkach. Chciałbym też zrobić drugie podejście do Fallouta: New Vegas (najlepiej Ultimate Edition), bo za pierwszym się sparzyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę do roboty. Wszystkie tytuły najważniejsze, które już wyszły przeszedłem więc póki co zostają:
- Dragon''s Dogma (właśnie gram, świetny klimat)
- Max Payne 3 (we wrześniu sobie przejdę, na wakacje)
- Ghost Recon Future Soldier (chyba kupię od razu, będę grał po robocie w wolnych chwilach. Prawdopodobnie zacznę hardcorowo pykać we wrześniu/październiku)
- ... i Dark Souls na PC. A poza tym - żadnych ciekawych tytułów na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starego zapomnianego Urban Assaulta zapewne przejdę no i w WoTa będę trochę grał do wyjścia GW2.
Pozatym grilowanie i jakieś wypady ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować