Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FIFA 13 - pierwsze wrażenia

13 postów w tym temacie

gram.pl

Po zeszłorocznej rewolucji przyszedł czas na... kolejną rewolucję. Nie boję się tego słowa, skoro już pierwszy pokaz nowej Fify pokazuje, że również twórcy nie lękają się głębokich zmian i wciąż starają się przybliżyć sport wirtualny do rzeczywistego.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: FIFA 13 - pierwsze wrażenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wy też widzicie na tym pierwszym zdjęciu że obrońca MC ma jakoś nienaturalnie wygiętą nogę i poza tym część jej znajduje się pod ziemią ;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli gracz zachowa umiar, gracz może skrócić przeciwnikowi pole o cenne centymetry." czy to zdanie jest jakieś bez sensu czy to ja go nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 19:04, Ma_Ti2 napisał:

czy wy też widzicie na tym pierwszym zdjęciu że obrońca MC ma jakoś nienaturalnie wygiętą
nogę i poza tym część jej znajduje się pod ziemią ;p ?


Który dokładnie, bo Ja tam nic nienaturalnego nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by Fify robić co kilka lat, było by bardziej widać zmiany jakie zaszły i nie było by wrażenia, że gram w to samo ze zmienionym tytułem. Zostaje przy 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 13:54, WiK1992 napisał:

> czy wy też widzicie na tym pierwszym zdjęciu że obrońca MC ma jakoś nienaturalnie
wygiętą
> nogę i poza tym część jej znajduje się pod ziemią ;p ?

Który dokładnie, bo Ja tam nic nienaturalnego nie widzę...


Nr 13 - jest tak jak napisał. Screen promujący grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeszcze stroje nieaktualne. W następnym sezonie na szczęście z tarczką na klacie będzie grał Juventus, nie Milan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie ale ze względu na odświeżony skład i być może licencje ekstraklasy ucieszłbym się jakby dodali nowe stadiony z Euro ale jednak to dodatkowe 600MB na płycie 8,5GB ;) Nie spodziewam się super zmian i FIFA 12 jest ok mimo tej obrony która bądz co bądź jest trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować