Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Screeny najwyższej jakości z Max Payne 3 na PC

24 postów w tym temacie

Szczerze, to na trzecim screenie jedna blacha to sama pikseloza. Dużo modeli nie jest zaokrąglonych. Fakt, faktem tekstury są lepszej jakości ale ogólnie bez szału. Zobaczymy gameplay to się okaże. Oby optymalizacja była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Max Payne 3 na PC wygląda tak jak chyba każdy fan by sobie tego życzył :) Jeśli tylko panowie z Rockstar nie dadzą plamy z optymalizacją, to będzie naprawdę kawałek solidnego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tą optymalizacją. Stary GF 8800 GT wystarcza do płynnej gry na wysokich ustawieniach więc wrzućcie na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kesik
chcialbym aby to byla prawda ale znajac zycie nie bedzie, bo jesli opierasz sie o testy ktore byly tutaj wrzucone, to szczeze watpie aby tak bylo jak na nich pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 20:25, kesik93 napisał:

Dajcie już spokój z tą optymalizacją. Stary GF 8800 GT wystarcza do płynnej gry
na wysokich ustawieniach więc wrzućcie na luz.

Jesteś tego pewny? Ja nie do końca.

Nawet nie podano oficjalnie jaki będzie DRM ani sposobu instalacji. Jak ktoś pamięta oficjalną instruckję instalacji wersji płytkowej "GTA IV" na PC na stronach supportu Rockstara, ten wie. Jedyne o czym poinformował producent, to rozrzut konfiguracji na jakich będzie działać gra, oraz o braku Games for Windows Live... Cenega też się nie wypowiada w wyżej wymienionych kwestiach, a do premiery mamy tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, trzeci screen tak trochę zgrzyta, ale wygląda pięknie. Jestem tylko ciekawy czy nowy Max pójdzie mi na moim kompie... ale w zasadzie jeżeli GTA IV mi jakoś na średnich chodziło to i chyba Max pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 21:25, WiK1992 napisał:

Szału ni ma... Czekam na porządne porównanie z wersją konsolową ;]

Ja również.... Na którym będzie po raz kiolejny widać przepasć między konsolami a PC. Na screenach i tak nigdy tego nie widać, to widać dopiero gdy się porówna na swoim TV/monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia ponurego klimatu, designu, ale póki co jak dla mnie Red Dead Redemption wygląda o wiele lepiej od MP3 niezależnie od platformy. Sama gra mocno przypomina mi Alana Wake''a, zwłaszcza etap w starym porcie. Sama gra jest ok, ot całkiem ładna, liniowa strzelanina TPP z dobrą fabułą. Tyle, że dokładnie takimi samymi słowami można określić wiele gier (Gears of War, wspomniany Alan Wake, Uncharted, Mass Effect), więc nie widzę powodów do przesadnych zachwytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 21:49, Qbon11 napisał:

> Szału ni ma... Czekam na porządne porównanie z wersją konsolową ;]
Ja również.... Na którym będzie po raz kiolejny widać przepasć między konsolami a PC.
Na screenach i tak nigdy tego nie widać, to widać dopiero gdy się porówna na swoim TV/monitorze.


Przepaść ? Raczej kosmetyke, jak to zazwyczaj. Oczywiście są ze 3 wyjątki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wiedźmina zagram sobie 2 lata po premierze, w Maxa pewnie też z roczek. Super. Ale zaczekać czasem warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to te screeny dla mnie wyglądają normalnie, żadnych fajerwerków nie ma...
35gb? Ciekawe czy ilość odbije się na jakości. Pewnie ruszy na moim lapku na maksa, BF3 działał na maksa ale pod koniec singla zamulało mi z anti-aliasingiem i byłem zmuszony wyłączyć dla płynniejszej rozgrywki. Wiedźmin 2 też chodził na maxa z ubersamplingiem, czasem tylko spowalniał więc wyłączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 09:06, Janek_Izdebski napisał:

Jaki masz pełny knfig lapka? Możesz podać? Dzięki. :)


- 4 GB RAM
- Radeon 6770
- Intel (R) Core (TM) i5 - 2410 M CPU @ 2,30 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować