Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zepsuta niespodzianka EA. Nowy Need for Speed to...

23 postów w tym temacie

Tylko nie Criterion Games. oni nie potafią robić takiego klmatu jak był w 1 części Most Wanted - Razor czarna lista ,Rockport City. i BMM3GT to było coś oraz wypasiony Tuning i fury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie, MW to moja ulubiona część :D Jeżeli robi ją Criterion to kupię na pewno, w ich HP grała mi9 się wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dadzą wsparcia dla dx9 to raczej nie będzie tak popularna jak MW z 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć to była jedna z najlepszych część z tych nowych need for speedów i oni chcą ją ciągnąć dalej?. Serio boję się co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Undergraund 3. IMO od czasu U2, NFS''y tylko się staczały. MW jeszcze jakoś ujdzie więc nie ma tragedii, ale też nie ma się nad czym zachwycać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 11:15, krzysiek-xxx napisał:

Wolałbym Undergraund 3. IMO od czasu U2, NFS''y tylko się staczały.

I myślisz, że ten Underground 3 spowodowałby, że NFSy byłyby automatycznie lepsze niż ostatnie części? Plz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Criterion jest jedynym słusznym wyborem. Black Box chciało już kiedyś zrobić "drugie Most Wanted" (Undercover) i doskonale wiemy, co z tego wyszło. RUN również dobitnie pokazuje, że ta ekipa wypaliła się na dobre. Poza tym z całym szacunkiem dla całkiem udanej części - "klimat" opierał się głównie na filtrze grafiki. Fabuła to był śmiech na sali, średnio rozgarnięty gimnazjalista ogarnąłby taką historyjkę, tak więc o Criterion już się nie bój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobią z tego "restart" w stylu MW i elementami Hot Pursuit z 2010 to będzie to fail jak dla mnie. Bo jednak Most Wanted kojarzy mi się z tym co było w 2005 roku, a nie arcade''owym podejściem do całej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może z tego wyjść dobra gierka, ale i tak większość fanów nie będzie zadowolona, bo wątpię, żeby im się udało zrobić coś równie dobrego jak Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 11:37, LESZ3u napisał:

Criterion jest jedynym słusznym wyborem. Black Box chciało już kiedyś zrobić "drugie
Most Wanted" (Undercover) i doskonale wiemy, co z tego wyszło. RUN również dobitnie pokazuje,
że ta ekipa wypaliła się na dobre. Poza tym z całym szacunkiem dla całkiem udanej części
- "klimat" opierał się głównie na filtrze grafiki. Fabuła to był śmiech na sali, średnio
rozgarnięty gimnazjalista ogarnąłby taką historyjkę, tak więc o Criterion już się nie
bój.


MW ma najlepszą fabułe jaką widziałem w wyścigach... Po prostu chciało się grać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mw był naprawdę dobry w temacie wyścigów to ta dresiarska otoczka była ciężka do zgryzienia. Mam nadzieję że criterion pozbędzie się tego elementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 11:39, Muradin_07 napisał:

Jeżeli zrobią z tego "restart" w stylu MW i elementami Hot Pursuit z 2010 to będzie to
fail jak dla mnie. Bo jednak Most Wanted kojarzy mi się z tym co było w 2005 roku, a
nie arcade''owym podejściem do całej sprawy.


A to przepraszam MW nie miało Arcadowego podejścia? Przecież ta część była równie Arcadowa jak Underground czy wspomniany Hot Pursuit, to Shift był bardziej na symulację nastawiony.
Zobaczymy co z tego wyjdzie ale do Criteriona mam dużo większe zaufanie niż do panów z Black Box, przynajmniej tym razem nie dostaniemy gry na 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted... Ile w niego grałem. :D Przeszedłem na PC, PS2, potem jeszcze trafił się na X360. I kurczę... Mimo tego, te wyscigi się nie nudziły. Fajny klimat, miasto, fajny storyline i te pościgi które były (moim zdaniem) lepsze niz w ostatnim HP. Z jednej strony się cieszę a z rugiej nie jestem pewien czy gra dorowna pierwszemu MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 13:40, Geeko napisał:

A to przepraszam MW nie miało Arcadowego podejścia?


Miało, ale nie w tak dużym stopniu. HP był jak stary dobry Out Run, a jak dla mnie to sam szczyt arcade. Np. w MW nie było samozakładającej się kontry i gigaaaaaaantycznie długich driftów z 300km/h na liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz o co mi chodzi: podejście w stylu "ganiamy się z policjantami, tylko że po mieście" i jedyne co robimy to zdobywamy kolejne samochody. Jakbym nie mógł zmienić wyglądu swojego samochodu czy pobawić się w tuning to bym naprawdę powiedział, że seria NFS już dla mnie skończyła się na Most Wanted... ale tym wcześniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 13:06, Mr_Spike napisał:

O ile mw był naprawdę dobry w temacie wyścigów to ta dresiarska otoczka była ciężka do
zgryzienia. Mam nadzieję że criterion pozbędzie się tego elementu.


Dresiarska otoczka z Disturbed, Bullet For My Valentine, Avenged Sevenfold czy Mastodonem. Ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 16:24, Rizzan napisał:

> O ile mw był naprawdę dobry w temacie wyścigów to ta dresiarska otoczka była ciężka
do
> zgryzienia. Mam nadzieję że criterion pozbędzie się tego elementu.

Dresiarska otoczka z Disturbed, Bullet For My Valentine, Avenged Sevenfold czy Mastodonem.
Ma sens.


Szczególnie Static X pasuje do ''dresiarskiej'' otoczki :x <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować