Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

trzecia część dziedzictwa..."eragon","najstarszy", "?"

368 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2006 o 18:00, WorldWar3PL napisał:

Ja ci powiem - część 3 MUSI BYĆ - dojdź do końca książki ; - ) Pytanie jest - czy będzie czwarta
część...

co do 4 części raczej nie będzie, a jeśli chodzi o tytuł 3 to chyba imperium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:10, turpis napisał:

Tak naprawdę to od roku:D a nawet juz wczesniej...
Czy wedlug was jest to sprawiedliwe, ze 3 czesc bedzie w 2008??:(:(:(:(
DLA MNIE NIE!!!!!!!!:(:(:(:(

3 cz. ma się ukazać pod koniec wakacji

20070310105232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 10:52, makli napisał:

3 cz. ma się ukazać pod koniec wakacji


A wiesz kiedy po polsku będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:41, com5 napisał:

A wiesz kiedy po polsku będzie?


Pewnie wtedy kiedy przetłumaczą :P Ostatniego Pottera tłumaczyli jakieś pół roku, więc taki zapas czasu trzeba brać pod uwagę. Ale spokojnie można czytać po angielsku, to jest banalnie napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, 3 czesc bedzie dopiero po angielsku jesienia...a tak nawiasem to dokladnie nie wiadomo...z kazdym dniem termin sie przesuwa do tylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:16, paweln napisał:

zauważyłem żę nikt nie powiedział jak powinna sie nazywać trzecia część. czekam na propozycje.


Będzie się nazywać imperium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:34, rogoz94 napisał:

To mógłby ktoś w tym zamęcie powiedzieć, kiedy będzie "Imperium" po Polskiemu?!
Dziękuję:)



Trudno jednoznacznie powiedzieć, ponieważ jeszzcze nie jest ustalona dokładnie premiera wersji anglojęzycznej, ale myślę, że Imperium w wersji PL ukaże się II kwartał 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 16:26, turpis napisał:

ostatnio slyszalam ze bedzie w czerwcu tego roku...oni juz szaleja :D

Na pewno! A jutro 7 część Pottera trafi do kiosków.

Ale z drugiej strony, "Dzieci Hurina" Christofera Tolkiena tłumaczyli niecałe 3 tygodnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu Wy tak czekacie na tę książkę. Czytałem "Eragona" i "Najstarszego" i ...uważam ,że jest to tylko nieco wybijająca się ponad przeciętność fantastyka. Po prostym stylu pisania i rozumowania widać ,że książka jest pisana przez młodą osobę. Książka jest rodzaju książki szybkiej ,łatwej i przyjemnej bez poruszania ważniejszych tematów niż rozgrywka. Z polskiej fantastyki wysokich lotów polecam sagę o wiedźminie Geraltu z Rivii napisanej przez Andrzeja Sapkowskiego. W książce oprócz fantastyki pojawiają się problemy współczesnego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Mrocznym Baranem. Książka jest nie warta zachodu dla doświadczonych czytelników fantasy. Czytając lepsze książki po przeczytaniu Eragona dostrzega się jego słabość w porównaniu z innymi tytułami. Jednak przeczytam 3 część bo jak już zacząłem 1 i 2(czytałem drugą myśląc,że poprawi się w porównaniu do pierwszej, jednak spotkało mnie rozczarowanie) to skończę tę trylogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:14, Saref napisał:

Zgadzam się z Mrocznym Baranem. Książka jest nie warta zachodu dla doświadczonych czytelników
fantasy. Czytając lepsze książki po przeczytaniu Eragona dostrzega się jego słabość w porównaniu
z innymi tytułami. Jednak przeczytam 3 część bo jak już zacząłem 1 i 2(czytałem drugą myśląc,że
poprawi się w porównaniu do pierwszej, jednak spotkało mnie rozczarowanie) to skończę tę trylogie.


Weź pod uwagę, że napisał to młokos, który nawet nie skończył szkoły. Przecież to nie Tolkien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No ale jednak książkę wydał co znaczy,że miała być dopracowana jeśli miałbym wybierać między wydaniem słabej książki a nie wydaniem jej wybrał bym to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie lepiej sobie poczytajcie FMA. To z innej beczki ale na pewno lepsze niz Eragon :D
Choc Eragon tez jest fajny...tylko ze spascili ksiazke filmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 18:03, turpis napisał:

Ludzie lepiej sobie poczytajcie FMA. To z innej beczki ale na pewno lepsze niz Eragon :D
Choc Eragon tez jest fajny...tylko ze spascili ksiazke filmem :D


A kto mądry ogląda takie filmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować