Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

32-latek zmarł po 72-godzinnym maratonie z Diablo III

79 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2012 o 11:07, barth89 napisał:

To dopiero materiał dla TVP Kraków!


Co tam TVP. Gorzej jak ks. Natanek dowie się o tym gościu. Znów będzie wrzeszczał z ambony "Diabolo jest dziełem szatana!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok. Jesteście growym portalem a takie bzdury piszecie ja rozumiem "fachowców" z TVP czy TVN. gość umarł na zawał miał bezdech a wy piszecie bo grał w grę, równie dobrze mógł mieć zawał przy oglądaniu Tv czy czytaniu książki ale wtedy informacja już by się nie sprzedała bo teraz na topie są nagłówki, że umarł bo grał albo zabił bo grał a gość miał po prostu zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bzdura wymyślona przez media. Skąd wiedzą że przez te 72h aktywnie grał i nie robił nic innego? Są nagrania z jego gry? Streamował Ją?

Sam nie raz np. gram w pokera i nie wylogowywuję się z portalu pokerowaego przez kilkanaście godzin i to wcale nie znaczy że siedzę w jednej pozycji robiąc jedną rzecz. Zdążę ugotować obiad, wyjść do sklepu, zdrzemnąć się i powrócić do rozgrywki.

A jak miałem PS1 bez karty pamięci to w przy Abe''s Odyssey chyba miałem "150-godzinny maraton", bo konsola chodziła non-stop...

Szukanie sensacji na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 11:41, VolPL napisał:

Jak dla mnie to bzdura wymyślona przez media. Skąd wiedzą że przez te 72h aktywnie grał
i nie robił nic innego? Są nagrania z jego gry? Streamował Ją?


równie dobrze mogł tez być na prochach czy ogromnej dawce kofeiny (co zabija nawet zdrowych)... na siłe pismaki szukaja rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 11:45, Nikodem95 napisał:

Tylko mi się wydaje, że jakby umarł przed TV, jeszcze z pilotem w ręku nawet(!), to nikt
by o tym nie napisał?


Tak, bo teraz jest wielki szum nt Diablo III w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 11:54, EmperorKaligula napisał:

równie dobrze mogł tez być na prochach czy ogromnej dawce kofeiny (co zabija nawet zdrowych)...
na siłe pismaki szukaja rewelacji.


co nie zmienia faktu, że w takim wypadku brał prochy lub pił dużo kawy właśnie po to, żeby grać w grę :)

zapewne nachlał się kawy i od tego miał zawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że taki stary a taki głupi. Chodź już widziałem przypadki bardziej napalonych graczy koło 40-tki niż takich koło 20-tki :)

A potem mówią, że starsi to nie grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 12:04, Revan91 napisał:

Aż dziwne, że taki stary a taki głupi. Chodź już widziałem przypadki bardziej napalonych
graczy koło 40-tki niż takich koło 20-tki :)

A potem mówią, że starsi to nie grają


kolo nie przesadzaj, że stary bo ciebie też to czeka i ciekawe czy wtedy powiesz o sobie stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 12:13, DJankulovski napisał:

kolo nie przesadzaj, że stary bo ciebie też to czeka i ciekawe czy wtedy powiesz o sobie
stary


No a nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 12:39, Janek_Izdebski napisał:

Czy to nie pzypadkiem ten Francis z filmików na YouTube?? ;)

xD
Choc jak widze ten facet ma 37 wiosenek na karku. To jednak ostatnia aktywnosc 23 V :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować