Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

32-latek zmarł po 72-godzinnym maratonie z Diablo III

79 postów w tym temacie

można siedzieć cały dzień jak się nie ma nic do roboty, ale jeszcze całą noc ? to już trzeba mieć coś z głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem na takiego newsa. Gra temu winna! Co z tego, że człowiek, który grał miał (prawdopodobnie) mózg i mógł odejść od komputera. Zaraz znowu zaczną wieszać psy na grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jest to na miejscu, ale ten człowiek na pewno skrzywdził jedną osobę. Do której jak widać on sam nie miał żadnego szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twoje dziecko gra w super diabelską grę diabolo numer 3 to znak ,że coś się z twoim dzieckiem dzieje.A jeśli nie wychodzi trzy dni z pokoju to znaczy, że już jest źle.Ja pierwszy raz zobaczyłem tą grę na Gram.pl.I tak oto poznałem tego smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 10:38, Ximos napisał:

Tak zawał serca na pewno ma związek z Graniem, zwłaszcza w Diablo3.


Całkiem możliwe, moim zdaniem.

Dnia 27.05.2012 o 10:38, Ximos napisał:

A to że źle się odżywiał i zapewne miał ~50kg nadwagi nie miała z tym nic wspólnego.


Hmm nigdzie w tekście tego nie napisano ... skąd te domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieść smutna i przygnębiająca mimo wszystko, chociaż prawdopodobnie facet sam się doprowadził do takiego stanu...

Inna sprawa, że po przeczytaniu komentarzy w tym wątku i zapoznaniu się z poziomem, jaki reprezentują zacząłem sie zastanawiać, czy aby do niego nie dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy doby grania bez przerwy to sporo nawet dla przeciętnego gracza

1 godzina dla mnie to już dużo a tu czytam o 72h non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu zawsze takie newsy muszą mieć komentarz moralizatorski ? Koleś zapewnie wiedział o swoim stanie ale zrobił co uważał za słuszne dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 wsysa niesamowicie, ale żeby dać radę wiecej niż doba grać bez przerwy to trzeba być robocopem.
Mnie po 10 godzinach siedzenia przy biurku już bolą plecy, po 15 by mi chyba oczy wypłynęły.

O dziwo trzeba mieć końskie zdrowie by tak wysiedzieć i ...umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować