Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II na PC nie będzie zwykłym portem wersji konsolowych

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiele wskazuje na to, że Treyarch, twórcy Call of Duty: Black Ops II, ogromną wagę przywiązuje do pecetowej edycji tego tytułu. Nie będzie ona prostą konwersją z konsol, gdyż pracuje nad nią dedykowany zespół.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops II na PC nie będzie zwykłym portem wersji konsolowych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wciskać PC''towcom produkt?Wmawiać im że to nie jest port z konsoli po czym liczyć zyski i czytać jak narzekają na optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gadu, gadu kij do zadu" Lepiej zamiast hypować niech siedzą nad grą i ją dopieszczają, żeby nie było cyrków jak przy 1. Gadać to oni potrafią gorzej z robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 12:18, Get_Down napisał:

Jak wciskać PC''towcom produkt?Wmawiać im że to nie jest port z konsoli po czym liczyć
zyski i czytać jak narzekają na optymalizację.

Zapomniałeś o tym, że grę wypada wydać jakieś pół roku po premierze wersji konsolowej, ale dorzucając jakieś DLC za darmo, na przykład mapę do multi i trzy karabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy BO był optymalizacyjnym failem, miejmy nadzieję, że tym razem tego nie spieprzą.
Choć mogą gameplayowo - jeśli powróci hosting p2p, skręcające pociski, Care Package i parę temu podobnych sprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiele wskazuje na to, że Treyarch, twórcy Call of Duty: Black Ops II, ogromną wagę przywiązuje do pecetowej edycji tego tytułu. Nie będzie ona prostą konwersją z konsol, gdyż pracuje nad nią dedykowany zespół".

Ależ oczywiście szkoda tylko ze te same smuty były mówione przy premierze CoD BO a wiadomo co z owych obietnic wyszło nie małe wymagania i multum problemów technicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi będzie ocenić różnice, ponieważ będzie to mój pierwszy CoD na PC od czasów Modern Warfare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 12:59, Lisun napisał:

Pierwszy BO był optymalizacyjnym failem, miejmy nadzieję, że tym razem tego nie spieprzą.
Choć mogą gameplayowo - jeśli powróci hosting p2p, skręcające pociski, Care Package i
parę temu podobnych sprawek.

zacznijmy od tego że prawie każda gra na PC za którą odpowiadał Treyarch to był optymalizacyjny fail(na konsolach też różnie to bywało). Chociaż fakt faktem że Black Ops mogło się poszczycić tym że w dniu premiery to żadna gra z serii Crysis nie miała tak cholendarnie wysokich wymagań. No do jak do dziś patrzę na filmik kolesia w dniu premiery http://www.youtube.com/watch?v=OqFSA_176tI. No na serio nawet ja miałem takie problemy że mogłem powiedzieć spokojnie że Crysis Warhead jest lepiej zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CALL OF DUTY: BLACK OPS II NA PC NIE BĘDZIE ZWYKŁYM PORTEM WERSJI KONSOLOWYCH"
Pewnie że nie będzie , będzie marną grą , crapem na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla innych ale Black Ops II kolorystycznie wygląda strasznie. Pewnie zagram ale tego tworu już nie kupię za własne pieniądze. Sprawdzę u znajomego, pyknę raz czy dwa, ale bez przesady. Coś czuję, że Acti się kończą pomysły na kolejne Call of Duty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować