Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Indie Gala #5: 12 nowych gier, m.in. Beat Hazard i Disciples II

11 postów w tym temacie

Niestety, zapomniałeś dodać, że tylko 7 gier jest do rejestracji na Steamie, co w tym wypadku jest dużą ceną. W tym wypadku dużą, bo wg. mnie większość gier jest miernych. Chętnie bym kupił całą paczkę, gdyby Ninja Blade był na Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Blade na pieca - nie kupujcie tego ludzie. Ninja Blade to najgorszy port z konsol tej generacji i chyba w ogóle. bug''i, problemy z grafiką i wręcz żenująca jakość wykonania - deweloperowi nawet nie chciało się wywalić znaczków z kontrolera 360tki z gry - nawet jeśli gramy na klawiaturze. w trakcie QTE wyświetla się zarówno przycisk z kontrolera jak i z klawiatury, a to jedynie jeden z mniejszych baboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo coś tym razem, wygląda jakby poszli na ilość. Ewentualnie Disciples by mnie interesowało żeby mieć kopię na Steamie, szkoda że od 6 dolców. Fanom muzyki i strzelania polecam za to Beat Hazard, za tego 1 dolara grzech nie kupić.

@sofik88: grałem całkiem sporo w Ninja Blade z CDA i nie napotkałem żadnych problemów, wszystko śmigało ładnie. Co do przycisków to akurat nie wiem, bo grałem na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sofik88 - sam jesteś najgorszym portem. Mam wersję z CDA i nie mam żadnych zastrzeżeń do konwersji. Sama gra co prawda z czasem sprawia coraz mniej przyjemności, ale nadal jest fajnie. No i za taką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba paczka. Najlepszy z tego jest chyba Beat Hazard (no, dobra, nie wszystkie gry też znam), ale on jest bez Steam i bez Ultra DLC. Znacznie lepszy był Be Mine 2 Bundle, bo tam był Beat Hazard na Steam z wszystkimi DLC za min. 4 dolary i inne gry oraz gratisy (za 10 dolców był jeszcze Killing Floor i więcej bonusów). Chociaż nie da się ukryć, że te gry starczą raczej na kilka-kilkanaście godzin każda, bo po tym czasie mi się raczej znudziły (Beat Hazard grałem 6h, a Killing Floor 9h wg Steam). Może jeszcze kiedyś do nich wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 21:30, Kamil950 napisał:

Słaba paczka. Najlepszy z tego jest chyba Beat Hazard (no, dobra, nie wszystkie gry też
znam), ale on jest bez Steam i bez Ultra DLC.


Słuszna uwaga, bez Steama i Ultra to już tak nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ninja Blade czy Disciples II to nie są gry indie. O co tu chodzi ? Nazwa stała się na tyle popularna, żeby już stare tutuły AAA pod nią sprzedawać ??? Przecież to zwykła reedycja w pakiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jescze dodac, że na Indie Gala kupić można w ramach prezentu więcej zestawów za mniej, aby zdobyć wszystkie 12 gier w paczce zapłacimy raptem za jedną 4,60$ przy dwóch a kwota ta będzie spadac przy jeszcze większym zamówieniu.
Wystarczy przy kupowaniu zerknąć na dół w tabelkę Gift Packs, sprawdzić aktualną cenę za zestawy, a potem przy zamówieniu zaznaczyć pole "Is it a gift" i zapłacić minimum wymagane za interesujący nas zestaw 2, 3, 4 lub pięciu packów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować