Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wejdź do Development Hell i zabij dyrektora Diablo III

22 postów w tym temacie

A masz za te "przesłodkie" kolorki! A masz za te statystyki zniewolone! A masz za ten errory!!!

Ciekawe tylko jak mocny jest Jay... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli nie znajdziemy tego miejsca to trzeba zaczynać od nowa grę czy można wchodzić i wychodzić aż się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi raz wylosowało tę kryptę, gdy grałem z innymi na koszmarze. Jay jest słaby, jak chyba każdy fioletowy boss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ci newsmani... Coś gdzieś usłyszą, nie wiedzą o co chodzi, ale newsa puszczą. Po pierwsze ten poziom można znależć już na nightmare, po drugie znajduje się tam znacznie więcej potworów.

Spoiler

Wszystkie mają imiona i nazwiska twórców gry i stanowiskiem jakie piastują/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 16:37, Khalbar napisał:

Dzień bez info o Diablo III to dzień stracony :P pf


Ty poczekaj aż pojawi się nowy CoD to dopiero będzie zatrzęsienie newsów, a lodówki to nie domkniesz :D

Co do gry to miło, że twórcy mają luźne podejście do siebie i otaczającego ich środowiska. Dzięki temu wiemy, że mamy do czynienia z ludzmi z wyobraźnią, a nie gburowatymi panami w garniturach liczących tylko słupki sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 16:46, Dadziol20 napisał:

Ty poczekaj aż pojawi się nowy CoD to dopiero będzie zatrzęsienie newsów, a lodówki to
nie domkniesz :D


Nie będzie aż tak źle (ale blisko). Takie cuda to są rezerwowane dla kolejnego Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 16:36, Wojman napisał:

Ach, ci newsmani... Coś gdzieś usłyszą, nie wiedzą o co chodzi, ale newsa puszczą. Po
pierwsze ten poziom można znależć już na nightmare, po drugie znajduje się tam znacznie
więcej potworów.

Spoiler

Wszystkie mają imiona i nazwiska twórców gry i stanowiskiem jakie
piastują/



Nie rozumiem, o co Ci chodzi z poziomem koszmaru, nigdzie nie jest napisane, że to poziom dostępny od Piekła. Po prostu tak się nazywa. Reszta informacji dodana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po skończeniu gry i rozpoczęciu koszmaru do pierwszej krypty do jakiej wszedłem to właśnie piekło developerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 16:50, therionee napisał:

Nie rozumiem, o co Ci chodzi z poziomem koszmaru, nigdzie nie jest napisane, że to poziom
dostępny od Piekła. Po prostu tak się nazywa. Reszta informacji dodana.


O to że nie jest dostępny na normalnym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 17:08, DaeL napisał:

Hmmm... na razie widzę "Piekło Tłumacza". Director to reżyser a nie dyrektor.


Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 17:22, Galder_Grasfiord napisał:

W becie ta krypta była dostępna na podstawowym poziomie trudności.


W becie nie było Development Hell .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 16:46, Dadziol20 napisał:

Ty poczekaj aż pojawi się nowy CoD to dopiero będzie zatrzęsienie newsów, a lodówki to
nie domkniesz :D

W zeszłym roku BF3 był tu bardziej hype''owany. ;p

A co do newsa - nowa partia D3 na polski rynek powinna mieć jako bonus kogoś z CDP. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze :/, zawsze jak chcę przejść jakąś grę, która mnie interesuje i chcę ją kupić to uważam, żeby nie przeczytać nigdzie żadnego rodzaju spoilerów itd. Pierwszy raz wchodzę na stronę główną gram.pl i mi takie coś jako główny news wyskakuje :(. Zawsze było to jakoś tak schowane, albo był napis UWAGA.
Już jakiś czas temu, widziałem gdzieś wzmianki o tajnym poziomie, innym niż krowi, ale specjalnie nie wchodziłem. Wiem, że to niby tajny poziom i w ogóle, no ale jednak są też tacy jak ja :P co sobie samemu lubią wszystko dokładnie przeszperać ;). Nici z fajnej niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować