Zaloguj się, aby obserwować  
Stapler

[m]

11 postów w tym temacie

Serdecznie dziękujemy za złożone w dniu 17.05.2012 zamówienie na stronie Pobieraczek.pl. Bardzo cieszymy się, że spodobał się Panu nasz serwis w 10-cio dniowym okresie Bezpłatnego Testowania i dziękujemy, że zdecydował się Pan pozostać z nami na dłużej. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby Pobieraczek umożliwiał wszystkim pobieranie dowolnych plików w bezpieczny, szybki oraz łatwy sposób. Nasz serwis jest na bieżąco rozwijany i ulepszany.

Informujemy, iż zgodnie z warunkami zawartej umowy z dnia 17.05.2012 zostanie uaktywniony dla Pana najtańszy dostępny pakiet - Pobieraczek5 - o miesięcznym limicie 5.0 GB. Przypominamy, że dalsze korzystanie z usług naszego serwisu będzie możliwe dopiero po opłaceniu wyżej wskazanego pakietu.

Pakiet ten posiada 12-to miesięczny okres ważności oraz miesięczny limit 5.0 GB. Zgodnie z warunkami umowy kwota za wymieniony pakiet musi zostać uiszczona za cały rok z góry.

Niniejszym prosimy o opłacenie pakietu Pobieraczek5 z 12 miesięcznym okresem ważności oraz o miesięcznym limicie 5.0 GB w cenie 94.80 PLN za cały okres świadczenia usługi poza okresem Bezpłatnego Testowania.

Należność należy opłacić w terminie 7 dni od zakończenia Pana okresu próbnego, czyli do dnia 04.06.2012.

Należność opłacić można poprzez przelew bankowy na następujące dane:
[M]

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem [m]

Kończąc, życzymy Panu miłej zabawy oraz owocnego pobierania z Pobieraczkiem.

Z pozdrowieniami,
Zespół Pobieraczek.pl

... Pytanie moje brzmi czy mam się czym martwić ? wiadomość przyszła do mnie dziś a szczerze mówiąc chyba nawet nie korzystałem z tego''''pobieraczka'''' i nie wchodziłem na stronę , a z tego co czytałem na nacie to jakieś procesy mieli itp. Może miał ktoś coś takiego czekam na odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłosić to gdzie trzeba (chyba na policje nie wiem gdyż ogólnie jest to oszustwo;P) lub olać (jak ja i inni moi znajomi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam to zwyczajnie zignorować ? nic mi nie grozi z ich strony :)? ale dodam że dziwie się bo z tego co pamiętam nigdy się tam nie rejestrowałem :P ani nie wchodziłem na tą stronę więc dziwię się trochę o co chodzi ;p . Hm dziwi mnie tylko dlaczego to jeszcze istnieje jak mieli jakieś sondy itp to powinni to usunąć a nie nadal istnieje taka strona czekam na dalsze wypowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich się olewa. Nie odpisuje ani nic. Ewentualnie można zadzwonić na numer podany na końcu artykułu który Fumiko podała. Nie zdarzyło się jeszcze by pobieraczek pozwał kogoś do sądu i nie stanie się bo oni żerują na naiwności ludzi i strachu, a każdy sąd orzekłby wyrok na ich niekorzyść. Dlatego nie musisz się w żaden sposób przejmować. Jak przyślą ci maila o jakimś wezwaniu przed sądowym- nie ma czegoś takiego. Możesz spać spokojnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam wszystkim czuje się lepiej z tą wiedzą i mam nadzieję że wsadzą tych oszustów za kratki :) I postanowiłem nic od nich nie czytać emailowo. Oki temat do zamknięcia jeszcze raz wielkie dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 11:51, Assurubalit napisał:

Dla spokoju duszy można im wysłać oświadczeniu o rezygnajci z usług..

Lepiej nie. Jak wyśle, da im ich fizyczny adres, a tego lepiej unikać. Najlepiej wysłać im maila, że się ich pozwie za bezpodstawne straszenie sądem i za wprowadzanie w błąd klienta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:13, Karanthir666 napisał:

Lepiej nie. Jak wyśle, da im ich fizyczny adres, a tego lepiej unikać. Najlepiej wysłać
im maila, że się ich pozwie za bezpodstawne straszenie sądem i za wprowadzanie w błąd
klienta :P


A gdzie Ty widzisz w mailu cytowanym przez Staplera coś o sądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:13, Karanthir666 napisał:

> Dla spokoju duszy można im wysłać oświadczeniu o rezygnajci z usług..
Lepiej nie. Jak wyśle, da im ich fizyczny adres, a tego lepiej unikać. Najlepiej wysłać
im maila, że się ich pozwie za bezpodstawne straszenie sądem i za wprowadzanie w błąd
klienta :P


Trzeba powtórzyć dane z rejestracji, nic nowego... A prawnie się będzie czystym..

@Anjinsan kolega jak widać uprzedza fakty, no, ale na pewno wkrótce pojawi się "przed sądowe wezwanie do zapłaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:24, Anjinsan napisał:

A gdzie Ty widzisz w mailu cytowanym przez Staplera coś o sądzie?

Jak nie zapłaci, to potem będą sądem straszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować