Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zepsuta niespodzianka CD Projekt RED - The Witcher: Rise of the White Wolf jednak będzie!

37 postów w tym temacie

Adam Berlik

Cool Shop, duński sklep internetowy, ma w swojej ofercie grę The Witcher: Rise of the White Wolf na PS3, z kolei Blockbuster, także z Danii, przyjmuje zamówienia zarówno na edycję dedykowaną konsoli PS3, jak i X360.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Zepsuta niespodzianka CD Projekt RED - The Witcher: Rise of the White Wolf jednak będzie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 12:48, mandragora1 napisał:

Ciekawe dlaczego sklepy wiedzą lepiej niż dziennikarze. Dziwna sytuacja, sklepy potrafią
zawsze zepsuć niespodziankę.


Obstawiam, że niektóre wykupują sobie możliwość uruchomienia sprzedaży krótko po oficjalnej zapowiedzi. Tutaj ktoś nawalił i uruchomił wcześniej.

Oczywiście może być inaczej, a powyższy tekst to moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tego się jednak nie spodziewałem :)

Jedynka była świetna, z chęcią zagram jeszcze raz na nowym silniku (aurorowskie loadingi jednak ciut dobijały). Pytanie tylko czy kończą na technologii pożeraczy ślimaków czy na red engine ?

W każdym razie moją kasę mają jeśli to nie jest jakaś plotka.

ps. Jeśli dorzucą jeszcze jakieś dodatkowe questy, etc. to będę wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy ta wersja powstanie tylko na X360, czy jednak pokuszą się o PS3.
Tak, wiem, na co powstawał oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to całą niespodziankę popsuł autor tego newsa.

Niech mi ktoś wskarze kto wchodzi na duńskie sklepy internetowe i kupuje tam gry.

Wrrrrr

Proponuje karnego jeżyka dla autora, i bana na nowe wpisy do odwołania.

Ale co tam, jest news jest ruch. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 13:29, Brosper napisał:

A jak dla mnie to całą niespodziankę popsuł autor tego newsa.

Niech mi ktoś wskarze kto wchodzi na duńskie sklepy internetowe i kupuje tam gry.

Wrrrrr

Proponuje karnego jeżyka dla autora, i bana na nowe wpisy do odwołania.

Ale co tam, jest news jest ruch. Żyć nie umierać.


Czy ja wiem? Niespodzianka niespodzianką, ale najważniejsze, żeby to okazało się prawdą. Fajnie byłoby przeportować grę na nowy silnik Redów, ale w cuda nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj no sklepy zawsze łamały zasady dobrego smaku. Ale to wina developerów, że tak się dzieje. Mają za długi język. Co do samego Wiedźmina to super, że konsolowcy dostaną swoją pierwszą część. Sam uwielbiam pierwszego wiedźmina za wybitną fabułę i klimat. Do dziś dzień uważam, że jest o wiele lepszy od Wiedźmina 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tak poproszę 1 na xbox360 :) Osobiście uważam, że część 1 jest o niebo lepsza od 2. Głównie ze względu na długość gry oraz mechanikę walki, w 2 wyszedł troche slasher....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to faktycznie prawda, to teraz nikt już nie będzie mógł powiedzieć "Aaaa, nie mogę zagrać w jedynkę, bo mam laptopa z czasów, gdy można było nimi wbijać gwoździe, a tego posta piszę oczywiście z konsoli!". Heh, sam bym zagrał w W1 na Red Engine. :)

Ciekawe, czy sklepy, które wcześniej ujawniły niespodziankę (a co chwila się o tym słyszy) ponoszą jakiekolwiek negatywne konsekwencje swojej niefrasobliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście prawda to fajnie by było gdyby to był remake na nowym engine bo grafa z jedynki już trochę się przejadła... Tylko wtedy będzie hejt że konsolowcy dostali remake z Red Engine a PC nic nie dostało.
Skoro to prawda to mogli zapowiedzieć to przed W2 na konsole zamiast dawać filmik streszczający fabułę z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować