Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic - nowa niższa cena w sklepie gram.pl!

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen i gier MMO. Star Wars: The Old Republic jest dostępne w sklepie gram.pl w niższej cenie, wynoszącej 119,90 złotych (stała obniżka). W promocji znajdują się natomiast 60-dniowe karty pre-paid.

Przeczytaj cały tekst "Star Wars: The Old Republic - nowa niższa cena w sklepie gram.pl! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na ten shit wydałem w dniu premiery 199zł + Prepaid 99zl... Dodam że gra tak mnie znudziła że nawet nie skorzystałem do końca z trzech miesięcy subskrypcji :O Najgorszy zakup w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni myślą że upuszczenie ceny gry da im nagły przypływ graczy skoro w grę wchodzi i tak abonament ? Trzeba było zrobić jak np CPP. Gry nie kupujesz. Po prostu ściągasz klienta i płacisz za miesiąc. Ja jestem ciekaw czy udało im się powstrzymać jakoś spadek graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 13:55, Nalc0r napisał:

A ja na ten shit wydałem w dniu premiery 199zł + Prepaid 99zl... Dodam że gra tak mnie
znudziła że nawet nie skorzystałem do końca z trzech miesięcy subskrypcji :O Najgorszy
zakup w moim życiu.


Boże, gdzieś Ty to nabył, w Empiku?

Mnie z Suomalainenką przed premierą udało się złapać za 170zł w Saturnie. A pre-paidy to już łapiemy za 70-80zł na aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kurz leżący na pudełkach powodował łamanie się półek w magazynie?

Mi trzy dni przed premierą udało się kupić wersje deluxe + pre-paid za łącznie 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam że już niedługo ea będzie dorzucać tora do każdej gry ea classic. mam nadzieję że porażka tej gry pociągnie na dno bioware.
nienawidzę zgadzać się z kotickiem ale kiedyś powiedział że ea przejedzie się na the old republic a jedynym wygranym będzie lucas arts które zarobi na licencji.

OBSIDIANIE ZRÓB NAM KOTORA 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 14:24, Karfein napisał:

> A ja na ten shit wydałem w dniu premiery 199zł + Prepaid 99zl... Dodam że gra tak
mnie
> znudziła że nawet nie skorzystałem do końca z trzech miesięcy subskrypcji :O Najgorszy

> zakup w moim życiu.

Boże, gdzieś Ty to nabył, w Empiku?

Mnie z Suomalainenką przed premierą udało się złapać za 170zł w Saturnie. A pre-paidy
to już łapiemy za 70-80zł na aukcjach.



Jako fan kotora 1 i 2 będąc w empiku nie mogłem się oprzeć czarowi old republic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery dałem 199 zł + 100 zł na subskrypcję. Najgorszy zakup w moim życiu, o ile ciekawie było na początku tak po zdobyciu wszystkiego co było możliwe najzwyczajniej się już nie chce, po pewnym czasie zaczyna męczyć mechanika, nudne PvP po prostu .. koniec. Nie ma do czego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować