Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 2 - Limited Edition w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

12 postów w tym temacie

Adam Berlik

Edycja Limitowana Sniper: Ghost Warrior 2 w sklepie gram.pl jest dostępna w wyjątkowo atrakcyjnych cenach: PC – 79,90 zł i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 – 149,90 zł. Sprawdźcie, co znajdziecie w tym wydaniu, poza grą, rzecz jasna.

Przeczytaj cały tekst "Sniper: Ghost Warrior 2 - Limited Edition w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 14:43, SinfulScholar napisał:

czyżby znowu crap skoro cena zaniżona?

"Wiedźmin 2" na Xbox360 wg Ciebie też jest crapem,skoro jego cena była nawet niższa od tej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 15:03, najlepszestwory napisał:

> czyżby znowu crap skoro cena zaniżona?
"Wiedźmin 2" na Xbox360 wg Ciebie też jest crapem,skoro jego cena była nawet niższa od
tej?


To był Wiedźmin 2 wydany ponownie na konsole (to tak jak jest tańszy Alan Wake na PC) a tu mam nową grę. Tak czy siak crap na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie dzieciom ponarzekać. Dla nich zawsze znajdzie się jakiś powód, żeby popsioczyć na grę, mimo tego, iż do premiery jeszcze kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 15:28, TobiAlex napisał:

To był Wiedźmin 2 wydany ponownie na konsole (to tak jak jest tańszy Alan Wake na PC)
a tu mam nową grę.

No, ale za granicą Wiedźmin kosztował normalnie, 50 dolców. Ze Sniperem jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... czy ktoś w ogóle pomyślał, projektując tę okładkę, jak rany? Gostek ma na plecach ghillie, czyli raczej spędza większość czasu na brzuchu. Gdzie w takim razie trzyma broń krótką? W kaburze na klacie... No llllludzie... Bo to z pewnością wygodne miejsce na trzymanie broni, gdy leży się płasko na glebie. Ja rozumiem, że to wygląda "cool", ale miejcie litość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 14:43, SinfulScholar napisał:

czyżby znowu crap skoro cena zaniżona?

City po prostu jest zwiastunem kolejnej generacji - bo jeśli ceny się nie rozjadą, ala PSV, to mniejsze gry nie będą miały racji bytu na PS4/X720 (i to niekoniecznie wcale mniejsze gabarytami - częściej niż nie, o wielkości gry świadczy jej marketing, gdzie budżety nierzadko przewyższają koszt produkcji samej gry). A tak, obniżasz cenę i ktoś mając wybór pomiędzy tytułem AAA za $60, a AA za $40 może wybrać twój, z przyczyn czysto finansowych. Jeśli 10% odbiorców tytułu AAA tak zrobi, to możesz zyskać ~200k-2m klientów.
Dodatkowo pomaga, że studio jest z Polski - koszty znacznie niższe,e bo płace znacznie niższe niż u amerykańskich deweloperów. Co za tym idzie, łatwiej o zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 19:06, Dared00 napisał:

No, ale za granicą Wiedźmin kosztował normalnie, 50 dolców. Ze Sniperem jest tak samo.

MSRP każdej nowej gry na konsoli to $60/60EUR/40GBP, wszystko, co jest poniżej, jest już z woli przycięcia marży sprzedawcy. Czyli nie jest aż tak tanio, jak było przy okazji Snipera 1, ale i tak taniej od konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować