Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra CD Projekt RED - będzie cyberpunk?!

75 postów w tym temacie

Czyli pójdą na ostatnio modny cyberpunk zapewne osadzony w niedalekiej przyszłości i z kwestią implantów. Szkoda, lepiej jakby już wzięli się za typowe sci-fi, bo dobrych action RPG w takich realiach nadal jest niewiele. Sądząc po arcie to termin cyberpunk potraktowali bardzo dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek to jest - wiem na pewno że będzie dobrze. Jak na razie na CDPR się nie zawiodłem. Pokazali porządnego Wiedźmina, pokazali klasę od patcha 1.5. Pokazali światową klasę z W2 i pokazali że komercja ich jeszcze nie zeżarła z W2 2.0.

Mam nadzieje że oprócz tej gry pojawi się jakieś porządne płatne rozszerzenie do W2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Ja jestem zachwycony, cyberpunk w nowej grze Redów? Zdecydowanie tak! Call od duty nas cały czas atakują to chociaż coś dla odmiany. Chociaż CDP ma konkurencję od choćby wyżej wymienionego Deus Exa, ale jednak odbieram to jako powiew świeżości i jeśli tylko wypichcą nam odpowiednio... cóż no jestem zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk? RPG? Niech mi jeszcze powiedzą na konferencji, że inspirację czerpali z Blade Runnera i GitSa to już mają jedną kopię gry do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ileż można. Jedyna cyberpunkowa gra, która mi się podobała to DE HR, a wiadomo że CDP, czegoś takiego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować