Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra CD Projekt RED - będzie cyberpunk?!

75 postów w tym temacie

Przyznam, że dopiero zapowiada się świetnie, a ja już dostałem orgazmu. Generalnie ten artwork mówi sam za siebie i jeżeli tak będzie wyglądała ta gra, to będzie wprost cudownie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam marzy space opera która przebiłaby Mass Effecta, ale ta spluwa raczej nie pasuje. Z drugiej strony taki nowy Deus Ex bardzo mi się podobał, więc i na taką grę od CDRED chętnie bym poczekał.

Szkoda że nie dostali praw na zrobienie gry na motywach Gry o Tron (pieśń o ogniu i lodzie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak ktoś porównuje jedną grę do innej. K*rwa ludzie, to tak jakby porównywać Skyrima do Gothica czy Wiedźmina, albo Battlefielda do Americas Army.

Nie grałem w podobną grę jeszcze(tak mi się wydaje xd). Kupię w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, po enigmatycznym motywie z pistoletem miałem jednak nadzieję, że nowe IP obierze klimaty steampunkowe. Cyberpunku i sci-fi jest całkiem sporo. No ale zapomniałem, że rynek nie zna czegoś takiego jak różnorodność, jeśli np. robią strzelaninę to wszyscy walą w IIWŚ, albo czasy obecne, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 15:37, Vroo napisał:

Szkoda, po enigmatycznym motywie z pistoletem miałem jednak nadzieję, że nowe IP obierze
klimaty steampunkowe. Cyberpunku i sci-fi jest całkiem sporo. No ale zapomniałem, że
rynek nie zna czegoś takiego jak różnorodność, jeśli np. robią strzelaninę to wszyscy
walą w IIWŚ, albo czasy obecne, itp.

cały jeden human revolution przez tyle lat, faktycznie przesyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czy to aby możliwe. Wydawnictwo Copernicus jakiś czas temu wznowiła druk systemu RPG Cyberpunk 2020. Kurcze jakby się okazało ,że CDP wykupił prawa autorskie do tej marki to kurcze, ale szykuje jedna z najbardziej epickich gier w tym klimacie. Wydanie na nowo gry fabularnej w takim przypadku było by dobrym posunięciem. Byłbym super szczęśliwy gdyby moje spekulacje były prawdziwe i naprawde powstawała gra komputerowa oparta o system CP 2020 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy powtarzają cyberpunk i cyberpunk. Jeden obrazek o niczym nie przesądza. Równie dobrze możemy mieć do czynienia ze space operą (podobne wyświetlacze były choćby w ME), magicznym światem (coś jak Shadowrun albo swojska Królikarnia) albo jakieś jeszcze inne cuda wianki. Zostaje tylko czekać na konferencję.
Od siebie dodam, że chętnie pograłbym w coś w klimatach Gasnących Słońc. Ech... Nie ma to jak postmodernistyczny mariaż feudalizmu z SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, skąd wy do ciężkiej cholery bieżecie tak durne pomysły jak "inspiracja Hard Reset" czy "inspiracja Shadowrunem". Cyberpunk to gatunek literacki i filmowy istniejący od ponad 40 lat. A ten artwork jeśli już jest czymkolwiek inspirowany to grą fabularną Cyberpunk 2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować