Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra CD Projekt RED - będzie cyberpunk?!

75 postów w tym temacie

O fuj... CDP-Red zaczerpnął pomysł od Hard Reset ? :) Jak będzie tak dobry jak nowy Deus Ex to czemu nie ? Inaczej odpadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 01:11, Vojtas napisał:

Wyszedł jeszcze E.Y.E. Divine Cybermancy, choć to oczywiście nie jest wysokobudżetowy
tytuł.


True, zapomniałem. Tak czy siak, cyberpunku jest jak na lekarstwo. Dosłownie na palcach jednej ręki można policzyć. Czemu nikt tak nie płacze przy fantasy czy sci-fi których rocznie wychodzi masa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jak już to będą chcieli dokopać BioWare i zrobią space operę (co też by mnie ucieszyło), ale cyber-punkjem też na pewno nie pogardzę. Może dzięki nowemu Deusowi i RED-om ten gatunek wróci do łask bo ostatnio został trochę zapomniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 07:16, Fang napisał:

Myślałem że jak już to będą chcieli dokopać BioWare i zrobią space operę (co też by mnie
ucieszyło), ale cyber-punkjem też na pewno nie pogardzę. Może dzięki nowemu Deusowi i
RED-om ten gatunek wróci do łask bo ostatnio został trochę zapomniany :)


A może zrobią mix Space opera i CyberPunk :D Było by super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jestem na tak :)
Cyberpunka mało ostatnio jest, dobrego cyberpunka jeszcze mniej. Jeden warunek - będzie w nowej grze Redów przynajmniej tyle "erpegie" co w grze Eidosu, będzie równie dorosły, brudny klimat, to biorę bez wahania. Nie będzie ? To się zastanowię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 00:55, Deturis napisał:

Tak czytam komentarze i się zastanawiam, "kolejna cyberpunkowa gra" naprawdę?
Przecież gier w klimacie cyberpunku jest ostatnimi czasy jak pies napłakał ostatnim (konkretnym)
tytułem był Deus.
Hm, Mass Effect i cyberpunk no no, ciekawa teoria.

Jak dla mnie to ME nie był ani cyber, ani punk. Ale może 4. część będzie. W końcu połowa piszących tu ma wysoce rozwinięte zdolności prekognicji (dobrze, że nikt nie napisał jeszcze jaka będzie fabuła, poza jednym info, że będzie o wszczepach i co to za gatunek gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 00:18, milten6 napisał:

Cyberpunk, cyberpunk..., kto wreszcie pokusi się o stworzenie gry w klimatach steampunku?
Za wiele ich nie było, a jedyna nadchodząca to Thief IV :).


Nie zapominaj o Dishonored. Tam też jest moc Steampunku.

A co do samego newsa. Moja pierwsza reakcja to: o w buźkę jeża, toż to Cyberpunk 2020 jak malowany.
Ufam ludzikom z CDPR i wiem, że na bank zrobią dobry tytuł.
Cyberpnuku, wbrew temu co tu niektórzy wypisują nie rozumiejąc chyba co to jest CP, w ostatnich czasach wcale nie jest dużo. Ot, pokazał się jeden cRPG i dwa shootery. Vojtas jeszcze słusznie wspomniał o E.Y.E. ale to tak ciężki tytuł, że trudno go liczyć jako "normalnie dostępny" produkt. Generalnie cyberpunku nie ma dużo, a szkoda.
Ja tam czekam z zapartym tchem. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy czy te lata promocji CDPRed jako twórców Wiedźmina pomogą im w promocji nowego tytułu. Mam nadzieję, że tak i ciekawy jestem jak to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 08:43, Kemotz napisał:

Chwilka, a co takiego cyberpunkowego oprócz Deusa ostatnio wyszło? :D

Nic sensownego. Tych mniej sensownych tez zbyt wiele nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na dzisiejszą konferencję ;). Co prawda sam obrazek średnio mi się podoba ale nie ma co oceniać gry po concept artcie. Tak czy owak już dawno sobie obiecałem, że kupię cokolwiek tylko CDPR wyprodukuje (ale kolekcjonerkę może sobie daruję, jeżeli jakaś będzie). Także kiedy pre-ordery ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować