Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Tanks niebawem także z brytyjskimi czołgami - zobacz je na screenach i trailerze

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Brytyjskie czołgi już wkrótce będą dostępne w grze World of Tanks – poinformowała firma Wargaming.net za pośrednictwem oficjalnej strony tej produkcji. Zaprezentowano na niej zarówno nowe modele, jak i kolejne drzewko rozwoju.

Przeczytaj cały tekst "World of Tanks niebawem także z brytyjskimi czołgami - zobacz je na screenach i trailerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje interesowanie tą grą skończyło się jak zobaczyłem u znajomego, że trzeba płacić nie tylko za odblokowywanie czołgów, ale także za ich naprawy i... amunicję.
Ciekawe jakby to było jakby w COD czy BF kazano płacić za każdy wystrzelony nabój :-)

Ten WOT bez mikropłatności to jakaś syzyfowa praca , a ja na takie gry tracić czasu nie będę. Płacić za amunicję... Normalnie do dziś w to uwierzyć nie mogę. Co jeszcze? Może za paliwo i za dniówki załogi czołgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 10:58, thiefi napisał:


Boże, ty widzisz takich i nie grzmisz.. ale kolega ci wytłumaczył, że płacisz za naprawy i ammo PIENIĘDZMI KTÓRE ZARABIASZ W GRZE? Ok, sporo można wotowi zarzucić, np to, że z każdym kolejnym patchem coraz trudniej te pieniądze bez konta premium zarobić, ale sama idea mechaniki jest pod tym względem ok.

co zaś do samych brytoli - plus, ze wreszcie jakies czołgi z drugiej wojny które istniały w czymś więcej niż wyobraźni projektanta. Gorzej, że już ''w imię balansu'' (czytaj nic nie może być lepsze od ruskich) nagle dowiadujemy się, że czołgi pościgowe takie jak crusader czy cromwell ważą dosłownie dwa razy więcej niż w rzeczywistości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 10:58, thiefi napisał:

Moje interesowanie tą grą skończyło się jak zobaczyłem u znajomego, że trzeba płacić
nie tylko za odblokowywanie czołgów, ale także za ich naprawy i... amunicję.
Ciekawe jakby to było jakby w COD czy BF kazano płacić za każdy wystrzelony nabój :-)


głupota over 9000 :)

Za zarobioną w grze walute (srebro) kupujesz czołgi, naprawiasz czołgi, kupujesz amunicje itp

Dnia 30.05.2012 o 10:58, thiefi napisał:

Ten WOT bez mikropłatności to jakaś syzyfowa praca , a ja na takie gry tracić czasu nie
będę. Płacić za amunicję... Normalnie do dziś w to uwierzyć nie mogę. Co jeszcze? Może
za paliwo i za dniówki załogi czołgu?


apelujemy o bana dla trolla, który się wypowiada w temacie o którym nie ma pojęcia i jawnie prowokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 11:27, EmperorKaligula napisał:

> Moje interesowanie tą grą skończyło się jak zobaczyłem u znajomego, że trzeba płacić

> nie tylko za odblokowywanie czołgów, ale także za ich naprawy i... amunicję.
> Ciekawe jakby to było jakby w COD czy BF kazano płacić za każdy wystrzelony nabój
:-)

głupota over 9000 :)

Za zarobioną w grze walute (srebro) kupujesz czołgi, naprawiasz czołgi, kupujesz amunicje
itp

> Ten WOT bez mikropłatności to jakaś syzyfowa praca , a ja na takie gry tracić czasu
nie
> będę. Płacić za amunicję... Normalnie do dziś w to uwierzyć nie mogę. Co jeszcze?
Może
> za paliwo i za dniówki załogi czołgu?

apelujemy o bana dla trolla, który się wypowiada w temacie o którym nie ma pojęcia i
jawnie prowokuje



Sam jesteś trollem, nawet gorzej, bo obrażasz mnie jako osobę. Ja nie obrażam nikogo tylko wyrażam opinię o głupocie w grze.
Wiem, że zdobywa sie kasę w grze, ale odkrycie wszystkiego bez premium i płatności to właśnie ta syzyfowa praca.
Lepiej się naucz czytać ze zrozumieniem.

Apelować o bana możesz do swojej ...... Myślisz, ze świat się kręci wokół twojego zada i wysokiego ego?
Otóż nie koleś i to raczej ty jesteś żałosny , że fanboyujesz takiemy wyzyskowi jakim jest WOT i każdego mającego inne zdanie obrażasz.

Nie będę się już zniżał do twojego poziomu, bo masz więcej w tym doświadczenia, dlatego zakończę już komentowanie twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że profesjonalnie jest podana data premiery - "niebawem". Ktoś wie kiedy to wychodzi?

Ciekawe co zrobią z brytyjskimi czołgami obecnie dostępnymi jako czołgi premium w sowieckim drzewku. Jeżeli na przykład za takiego premium Churchilla dadzą te dwa czołgi (Churchill I i VII) to pozostaje mi tylko pluc sobie w brode że go nie kupiłem, mając kilkakrotnie ku temu okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bym się czepiał, ale siła wrażenia odnosząca się do uzbrojenia to nie jest czasem błąd? No chyba, że działo robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 10:58, thiefi napisał:

Moje interesowanie tą grą skończyło się jak zobaczyłem u znajomego, że trzeba płacić
nie tylko za odblokowywanie czołgów, ale także za ich naprawy i... amunicję.
Ciekawe jakby to było jakby w COD czy BF kazano płacić za każdy wystrzelony nabój :-)

Ten WOT bez mikropłatności to jakaś syzyfowa praca , a ja na takie gry tracić czasu nie
będę. Płacić za amunicję... Normalnie do dziś w to uwierzyć nie mogę. Co jeszcze? Może
za paliwo i za dniówki załogi czołgu?


Płacenie za amunicję i naprawę pojazdu to dobre, moim zdaniem, rozwiązanie. Po pierwsze nakłada to ograniczenie na bezsensowne spamowanie (strzelanie na ślepo w przybliżonym kierunku wroga), po drugie wprowadza do gry element kary za "złą" grę. Bo niby dlaczego gracz, który cały swój zapas amunicji zmarnuje, strzelając w ptaki, żeby potem marnie zginąć od pocisków wroga, miałby dostać jakiś przychód? To by dopiero było głupie.

Zgodzę się, że bez premium grind może być dość uciążliwy, ale jeśli się gra tak, jak ja (kilka bitew dziennie i dość), to gra daje dużo frajdy.

Co do newsa. Obawiam się, że te lekkie, szybkie, o dużej sile rażenia czołgi mogą być równie upierdliwe, co francuskie muchy. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:32, thiefi napisał:

Sam jesteś trollem, nawet gorzej, bo obrażasz mnie jako osobę. Ja nie obrażam nikogo
tylko wyrażam opinię o głupocie w grze.


Perfidnie kłamiesz o grze, albo wypowiadasz się bez znajomości podstaw mechaniki - czyli jesteś typowym trollem. To nie obraza, to stwierdzenie faktu w oparciu o Twojego posta.

Dnia 30.05.2012 o 12:32, thiefi napisał:

Wiem, że zdobywa sie kasę w grze, ale odkrycie wszystkiego bez premium i płatności to
właśnie ta syzyfowa praca.


No proszę nagle wiesz skąd się bierze kasa, a w pierwszym postcie jakoś zapomniałeś - dziwne, co ? Nie przeszkadzała ta wiedza dopowiadać sobie sucharów o płatnym paliwie i dniówce dla załogi, co ?

A co stałoby się z grą z darmową naprawą i amunicją napisał Ci MacJak

Dnia 30.05.2012 o 12:32, thiefi napisał:

Apelować o bana możesz do swojej ...... Myślisz, ze świat się kręci wokół twojego zada
i wysokiego ego?


apelować każdy może, argumenty podałeś na tacy :) Nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia, (ten klasyczny troll argument: "widziałem u kolegi") a nikt się nie będzie czepiał :)

Dnia 30.05.2012 o 12:32, thiefi napisał:

Otóż nie koleś i to raczej ty jesteś żałosny , że fanboyujesz takiemy wyzyskowi jakim
jest WOT i każdego mającego inne zdanie obrażasz.


Po prostu sprowadzam na ziemie osoby które nie mają pojęcia o grze, a swoimi głupimi komentarzami dyskredytują fajną, casualową grę w oczach osób które jej nie znają.

na przyszłość: mniej trollowania, a więcej konstruktywnej krytyki opartej na własnych doświadczeniach - a nie kolegi. Gra nie jest doskonała, grind jest pod koniec okrutny nawet z premium, ale jest wyjątkowa, a przy odpowiednio dużej ilości poświęconego czasu, można dojść do najlepszych czołgów nie wydając ani złotówki.

Dnia 30.05.2012 o 12:32, thiefi napisał:

Nie będę się już zniżał do twojego poziomu, bo masz więcej w tym doświadczenia, dlatego zakończę już komentowanie > twojej wypowiedzi


do mojego poziomu to Ci jeszcze dużo brakuje :) Kiedy pozbędziesz się złego nawyku komentowanie czegoś o czym nie masz pojęcia będziemy na równi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 10:58, thiefi napisał:

Moje interesowanie tą grą skończyło się jak zobaczyłem u znajomego, że trzeba płacić
nie tylko za odblokowywanie czołgów, ale także za ich naprawy i... amunicję.

O w mordę .... :P
To wszystko możesz kupić za DARMO !!! W grze jest waluta w postaci srebra, którą się dostaje za każdą walkę. Prawdziwymi pieniędzmi płacisz tylko i wyłącznie za bonusy do doświadczenia i srebra (więcej ich dostajesz za bitwę) oraz za ekskluzywne, elitarne czołgi, ale tych akurat w grze jest tylko parę sztuk.

Informacja to jednak potęga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować