Zaloguj się, aby obserwować  
mefjak

Metal Slug

43 postów w tym temacie

pamiętam jak to pare lat temu z bracholem się całą kase wydawałem na ałtomacie metal sluga, słyszałem coś o matal slug x na ps2 to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:46, smigolx napisał:

pamiętam jak to pare lat temu z bracholem się całą kase wydawałem na ałtomacie metal sluga,
słyszałem coś o matal slug x na ps2 to prawda ?

Metal Slug X wyszedł na PSXa, Metal Slug 3 na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:10, smigolx napisał:

grał ktoś z was w metal slug 5 na ps2 jak wam się podobał

Ja grałem i powiem że Metal Slug 4 i 5 są najsłabsze co nie znaczy że nie warto zagrać w nie. Każdy Metal Slug to spora dawka szybkiej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Slug to KULT. Ciekawe jak to będzie wyglądać jak przeniosą grę do 3D, bo przecież "szóstka" na PS2 ma być właśnie w 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:47, smigolx napisał:

a mam pytanko która z części na ps2 jest najlepsza 4,5 a może ta co ma wyjść 6

W takiej kolejności 6,4,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:58, Arxel napisał:

Metal Slug to KULT. Ciekawe jak to będzie wyglądać jak przeniosą grę do 3D, bo przecież "szóstka"
na PS2 ma być właśnie w 3d.

Metal Slug 3d a Metal Slug 6 to zupełnie inne gry. Metal slug 3d to bieda z chlebkiem, MS6 jest dobry bo w 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:35, General Odyn napisał:

> Czy ta gra nie była też na Pegasusa? Bo coś mi świta ze kieeedyyś grałem na tej konsoli
w coś
> podbnego...
Chyba nie, widocznie grałeś w Contre


tak z innej beczki - twój awatar to obraza dla nas wszystkich i brak poszanowania pamięci dla tych ludzi którzy zginęli przez tego z twojego awatara
dla moderatorów - czy są jakieś granice ? a może ktoś niedługo umieści wizerunek hitlera albo stalina i będzie wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 16:08, General Odyn napisał:

No ja nie mogę. To już tak jest, że trzeba mieć poprawne politycznie awatary???


tu nie chodzi o politykę tylko o przyzwoitość , jeżeli uważasz że ten awatar jest ok - to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie jestem w stanie skonfigurować emulatora Neo-Geo CD (NeoRAGEx 5.0) w sposób umożliwiający granie w 1 i 2 część omawianej w temacie gry. Chociaż...prawdę powiedziawszy, to jak dotąd nie ruszył żaden rom który próbowałem przezeń odpalić :P Pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 23:16, shinian napisał:

Czy jest dostępna do kupienia jakaś kompilacja Megal Slug?


Jeżeli masz psp to dostępna jest "metal slug anthology" wszystkie części; 1,2,X,3,4,5 i 6
W cenie 150-160 zł, z tym że w wielkich sieciach nie kupisz, ja osobiście swoja kupiłem w "świat gier"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopię stary temat, zaspamuję reklamą ;)

RETROspekcja: Metal Slug!

Prawie trzynaście lat temu, roku w którym rozpoczęły się tak znane i kochane przez graczy serie jak Resident Evil, Tomb Raider i Crash Bandicoot, SNK wciąż zajmowało się produkcją światowej klasy gier arcade. Metal Slug miał pokazać nową jakość wśród arkadowych strzelanek - miał być prosty, szybki i zabawny. http://crazypumpkinsnest.wordpress.com/2009/01/19/retrospekcja-metal-slug/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować