Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakonnice, lateks i gun-kata, czyli nowy trailer Hitman: Rozgrzeszenie

28 postów w tym temacie

Zakonnice w lateksie z tatuażami? Co ja oglądam :O

Tak na serio to trailer świetny ;)
Za grą nie mogę się doczekać.

Dnia 30.05.2012 o 15:09, Piotrek54321 napisał:

Czemu filmiki z YouTube przerzucacie na własny kanał zamiast podać link do oryginału?


Widzisz tu jakiś problem? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 15:09, Piotrek54321 napisał:

Czemu filmiki z YouTube przerzucacie na własny kanał zamiast podać link do oryginału?

Może najlepiej w ogóle nie robić newsów, tylko wrzucać linki do oryginalnych wywiadów, reportaży innych serwisów, notek na blogach itp ?

Dobry zwiastun, nieprzeciętna animacja. Swoją drogą ktoś tu ma wybujałą wyobraźnię...albo fantazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 15:18, Darkstar181 napisał:

Może najlepiej w ogóle nie robić newsów, tylko wrzucać linki do oryginalnych wywiadów,
reportaży innych serwisów, notek na blogach itp ?

Dobry zwiastun, nieprzeciętna animacja. Swoją drogą ktoś tu ma wybujałą wyobraźnię...albo
fantazję.


Bo chciałbym od razu poczytać komentarze na YouTube, a tak muszę szukać filmiku gdzie indziej, albo... wejść na news na stronie CD-Action, gdzie embedowany jest oryginalny trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Mysza czepiasz się. We wcześniejszych częściach giwer było całe stosy, jak przypomnę sobie ten schowek w dwójce to aż się ciepło na duszy robi. Fakt, to tylko trailer, ale naprawdę mocy i w stylu 47- dużo broni nie używał, wszystkie pozabijał. Jak dla mnie genialny i zakonnice duszące różańcem... jakby dali wreszcie możliwość użycia go jak już był wspomniany w dwójce. No i oczywiście będą kontrowersje, cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 15:21, Piotrek54321 napisał:


Bo chciałbym od razu poczytać komentarze na YouTube, a tak muszę szukać filmiku gdzie
indziej, albo... wejść na news na stronie CD-Action, gdzie embedowany jest oryginalny
trailer.

Przecież na ramce filmu masz tytuł, klikasz w niego i przesyła Cię na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierze mnie ten trailer. Jakieś takie tandetne to wszystko: trochę golizny, trochę przemocy, trochę kontrowersji... mam wrażenie, że oglądam zwiastun kolejnego filmu Michaela Baya (wyjmując, może, kontrowersje), a nie kolejnej odsłony gry komputerowej skupionej na skradaniu się i sprycie. Holywoodzki kicz wali z tego materiału na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 15:21, Piotrek54321 napisał:

Bo chciałbym od razu poczytać komentarze na YouTube, a tak muszę szukać filmiku gdzie
indziej, albo... wejść na news na stronie CD-Action, gdzie embedowany jest oryginalny
trailer.

W ramce masz odnośnik do oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie po prostu fenomenalne. Z pewnością jest to tylko pewien trick Square Enix aby pokazać efektywność samego Agenta 47. Mam nadzieję, że duży nacisk położyli na walkę w ciszy, skradając się. No nic, to czekamy na E3 i się zobaczy co z tego będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie, fajnie animowane, ma w sobie kopa. Ale to jakoś tak słabo pasuje do Hitmana. Gdzie ten jego dziwacznie cichy charakter, gdzie instynkt i nastawienie zabójcy oraz łowcy? Zgadzam się z Aquma, że nie oddaje to klimatu jakiego spodziewałbym się po Agencie 47. Technicznie wszystko jest ok, ale ten trailer to pasuje do Postala lub kolejnego Serious Sama - Hitmanowi taka rozwałka, w tak obcesowym i narzucającym się klimacie zwyczajnie nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra przełożona siedziała. Choć jakość tatuażu zrobiona na poza więzienny. Więzienne są zazwyczaj krzywe i lekko rozmazane (kwestia braku porządnego tuszu). Wiem, bo widziałem kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 16:16, zadymek napisał:

Skąpo odziane du*py, setki wystrzałów, "popisy"? Co oni, zamierzają z Hitman''a zrobić
tandetne kino akcji?

Mnie to przypomina Sin City. A to akurat było dobre kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 16:38, Vojtas napisał:

Heheh, ktoś postanowił zwizualizować swoje fantazje. ;) Tylko po co tak od razu zabijać?
;))


Coś w tym jest. ;)

Swoją drogą, kiedy wpisałem w gugla hasło "strój zakonnicy", byłem nawet trochę zaskoczony bogatą ofertą w naszym kraju... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 15:38, Aquma napisał:

Nie bierze mnie ten trailer. Jakieś takie tandetne to wszystko: trochę golizny, trochę
przemocy, trochę kontrowersji... mam wrażenie, że oglądam zwiastun kolejnego filmu Michaela
Baya (wyjmując, może, kontrowersje), a nie kolejnej odsłony gry komputerowej skupionej
na skradaniu się i sprycie. Holywoodzki kicz wali z tego materiału na kilometr.

Mam podobne odczucia. Nie jestem jakimś maniakiem tej serii, grałem tylko w Blood Money na Normalnym, ale zawsze się starałem przejść misję, zabijając tylko cel, najlepiej bez wystrzału. Takie sieczki mi zupełnie nie pasują do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszaty a może poczytaj to co twórcy mówili o nowym Hitmanie, a dopiero później narzekaj? Materiały prasowe wszakże masz. Milion piećset tysięcy razy było mówione, że w nowego Hitmana będzie można grać tak jak w stare. Jak ktoś lubi czystą rozwałkę - proszę bardzo. Jak ktoś preferuje ciche skradanie się i eliminację tylko głównego celu też jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi to do hitmana nie pasuje ;/

sam trailer, animacja, koncepcja graficzna ok... ale jakos nie pasuje mi to absolutnie do poprzednich czesci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować