Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odnowiony Doom 3 znów postraszy ciemnością! Premiera jesienią, jest pierwszy trailer

26 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W momencie, w którym w większym stopniu spodziewaliśmy się nowych wieści na temat Dooma 4, powracają duchy przeszłości ucieleśnione w postaci trzeciej części legendarnej serii id Software.

Przeczytaj cały tekst "Odnowiony Doom 3 znów postraszy ciemnością! Premiera jesienią, jest pierwszy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy protagonista dalej będzie jak to przed laty upośledzony i trzymanie jednocześnie latarki i spluwy będzie dla niego fizycznie nieosiągalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 18:49, Mr_Spike napisał:

Hmm czy protagonista dalej będzie jak to przed laty upośledzony i trzymanie jednocześnie
latarki i spluwy będzie dla niego fizycznie nieosiągalne?

A co za problem. Jak gasło światło i szli jacyś kolesie wyciągałem piłę i kręciłem się w kółko. I tak trafiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 18:49, Mr_Spike napisał:

Hmm czy protagonista dalej będzie jak to przed laty upośledzony i trzymanie jednocześnie
latarki i spluwy będzie dla niego fizycznie nieosiągalne?


Będzie jednoczesne strzelanie i świecenie latarką zamontowaną na ramienu.To już jest potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, niczego nikomu nie ujmując, ale na PC już od dawien dawna są mody, które dodają te wszystkie "rewelacje" + znaaacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cena będzie rozsądna to dlaczego nie?:) Sam z rok temu w to grałem i bez problemu od początku do końca przeszedłem podstawkę czego nie mogę powiedzieć o wielu nowszych grach gdzie mimo szczerych chęci odpadałem ze znudzenia. W momencie wydania gra miała faktycznie wiele niedociągnięć, ale po latach stwierdzam, że z najnowszym patchem, rozdzielczością 1080p i kilkoma modami ta gra nie ma prawa mieć żadnych kompleksów.

P.S.
Nie dałbym tej grze 8 lat :)
http://www.youtube.com/watch?v=EWgDfijUPFQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 18:55, Crew_900 napisał:

Portują z PC na konsole tylko ja tu nie widzę jak oni to opisali "Remastered"

Przecież Doom 3 z tego co pamiętam na konsoli był (pierwszy Xbox), z kolei jedynka i dwójka pojawiła się swego czasu na wszystkim, co się tylko dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie... tylko mam trylogię doom clasic i do tego doom 3, z całości tego zestawu interesuje mnie tylko RE i dodatkowe poziomy, których nie udało mi siędo tej pory dostać. Szkoda, jakby sprzedawali osobno dodatek to bym poleciał w dniu wydania po to(podobny dylemat mam z prince of persia bo brakuje mi tylko piasków czasu a sprzedająteraz zestaw trylogi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie jest błąd, bo na trailerze widać tylko Xbox360 i PS3. Przydałby się też i taki remaster na PC. Poza poprawionymi efektami to właśnie przydałoby się coś zrobić z tą nieszczęsną latarką. Doom 3 padł niestety ofiarą tego samego co DNF - długim czasem powstawania i nadmiernych oczekiwań graczy. W efekcie został dość szybko zapomniany egzystując sobie gdzieś tam na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 19:06, Zaratul555 napisał:

Będzie jednoczesne strzelanie i świecenie latarką zamontowaną na ramienu.To już jest
potwierdzone.


Wielka szkoda. Zabija klimat i wybor - albo widzisz i jestes latwym celem, albo nie i w zamian masz bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:35, Arcling napisał:

W newsie jest błąd, bo na trailerze widać tylko Xbox360 i PS3. Przydałby się też i taki
remaster na PC.

http://www.gametrailers.com/video/debut-trailer-doom-3-bfg/730644
Ostatnie kilka sekund. Pudełko wersji PC zaraz za wersją X360, która z kolei jest za pudełkiem od wersji na PS3.

Dnia 30.05.2012 o 20:35, Arcling napisał:

Poza poprawionymi efektami to właśnie przydałoby się coś zrobić z tą
nieszczęsną latarką.

Latarka w tej edycji jest wbudowana w pancerz bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja choć mam D3 i Ressurection of Evil to chętnie ten remake sobie zakupię, jeśli tylko cena będzie odpowiednia. Stare Doomy też jeszcze gdzieś mam :) Jakoś taki mam sentyment do tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w jakiejś promocji na Steam to może się skuszę. Chętnie bym w D3 zagrał, bo premierę jakoś przespałem. Oba doomy się skończyło to i trzeciego można by zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba, tymbardziej że w pudełkowej wersji nie idzie tego u nas zdobyć po angielsku i z dodatkiem :P Co prawda mam już na Steamie, ale dodatkowe misje i remake kuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy w odnowionej wersji bronie dalej będą wyglądać i strzelać jak kiepsko zaprojektowane zabawki

edit: ooo, z tego co widzę na trailerze - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować