Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz film z Among The Sleep, horroru z raczkującym dzieckiem w roli głównej

15 postów w tym temacie

Przypomina mi to trochę The Path i jeszcze jedną grę na PSX, ale nazwy nie pamiętam. Dobrze widzieć, że wciaż developerzy mają nowe pomysły, niźli wałkować i powielać w kółku te same schematy. Jednak może to po prostu moja opinia, i nie lubię gatunku rasowych ''szczelanek''?
Bardzo podobają mi się dźwięki w tej grze, szczególnie tego

Spoiler

cienia

, jakby płetwal błękitny. Mam słabość do takich dźwięków, wielką. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieknie klimatem. Na początku jak usłyszałem o tej grze to pomyślałem że to kolejna marna kontrowersja żeby wzbudzić emocje i by o grze mówiono ale jasny gwint - podoba mi się to.

Apropo bobasów w grach - pamięta ktoś jeszcze Messiash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczkujący dwulatek to faktycznie horror... dla rodziców. Wtedy to już tylko ortopeda moze pomóc.

Obejrzałem, nie porwało mnie ani trochę, choć pomysł faktycznie dość oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w tym krótkim trailerze czuć klimat. Z chęcią sprawdzę, bo gra kojarzy mi się trochę z Paranormal Activity, a taki styl straszenia bardzo mi odpowiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lordpilot, to najlepiej idz sie powies ...


Sorry, ale prośba anonimowego napinacza z netu, to trochę za mało żeby mnie przekonać do takiego czynu ;-)

Forum publiczne, to się przyzwyczaj, ze nie każdy będzie fapował, bo akurat Ty masz taki kaprys :D Obejrzałem, przeczytałen, oceniam. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 22:29, Dragoon84 napisał:

A co do gry, to mam nadzieje, ze chociaz w intro bedzie ssanie cyca xDDDDD


Rocznik 84 to chociaż w grze cyca zobaczy. Życzę ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, boskie! Muszę przyznać, że ten 2 latek ma jaja, żeby w środku nocy wyjść z kojca i iść zwiedzać dom :D Ale zeskakiwanie z krzesła na twarz i schodzenie przodem po schodach na czworaka jest co najmniej... dziwne :P Zobaczymy, jak pokażą jakiś gameplay, bo po trailerze trudno coś więcej powiedzieć o samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za nieodpowiedzialni rodzicę :D. Teraz jak coś się stanie dziecku, będzie w mediach, że nagrało się w tą gre i teraz coś takigo. Te złe gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat w grze jest i fajnie, że twórcy sięgają po troszkę inne konwencje i coś w miarę oryginalnego.
Ale trzeba przyznać, że to dziecko to tak trochę sprawia wrażenie młodszego niż 2 lata. No nic zobaczymy co tam dalej twórcy upichcą.

@ kotlecik5

> schodzenie przodem po schodach na czworaka jest co najmniej... dziwne :P

Obejrzyj Egzorcystę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować