Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guardians of Middle-earth nową grą z gatunku MOBA - pierwsze szczegóły

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Warner Bros. poinformował, że studio Monolith, twórcy pierwszej i drugiej odsłony cyklu F.E.A.R., pracuje nad grą z gatunku MOBA zatytułowaną Guardians of Middle-earth. Znamy szczegóły, a także wstępną datę premiery i cenę tej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Guardians of Middle-earth nową grą z gatunku MOBA - pierwsze szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszny jest ten nasz aktualny rynek.

Call of Duty 4 jest hitem! - SZYBKO!! wszyscy robimy nowoczesne wojskowe shootery!
World of Warcraft zarabia miliony! - NATYCHMIAST przygotujcie mi tu 10 różnych MMORPG!
a teraz League of Legends ma miliony fanów TYM RAZEM NA PEWNO SIĘ UDA! Do kodu waszmoście robimy MOBA!

Czekam z utęsknieniem na czas kiedy ktoś im powie że sprzedają się dobre gry a nie gatunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane, że nie zabraknie trybu PvP. Żeby gra MOBA miała sens, to musi mieć PvP. Nie zdziwiłby mnie raczej brak singla. Skoro jednak tryb dla pojedynczego gracza się pojawi, to jestem ciekawy, czy będzie to po prostu gra z botami, czy coś więcej. Zastanawiam się też, czy będzie po 10 postaci na stronę konfliktu, czy też będzie można robić dowolne drużyny i Gandalf będzie walczył ramię w ramię z Sauronem...
Nie wiem czemu mam przeczucie, że wyjdzie milion DLC zawierających nowe postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się to wcale, a wcale nie podoba. Spłycają uniwersum LOTR do gierki typu DoTy czy LOLa, żeby tylko zadowolić pryszczatych nastolatków i napchać kabzę mamoną wykorzystując licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby gra wyszła na PC''ty i nie byłaby grą F2P, to nikt by w nią nie grał. Na rynku już są 3 potężne gry z tego gatunku: HoN, LoL, DOTA2. Gra nie miałaby najmniejszych szans w pojedynku z tymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az musialem wygooglowac co to wogole jest to MOBA, autor pewnie zakłada, że wszyscy wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 22:16, Budo napisał:

Czy tylko mi się wydaje, że 20 bohaterów to strasznie mało?


Nie, szczególnie że dziwnie wyglądałaby drużyna z Gandalfem i Sauronem, a jeśli to podzielą, to wyjdzie jeszcze mniej. Nawet jakby mieli dodawać nowych, to nadal mało. Chyba, że tych ''20 opiekunów'' nie oznacza postaci do wyboru. Ciężko powiedzieć, w newsie raczej nie jest to info, które trzeba w 100% tak traktować. Może się jakoś wybronią...;)

Chociaż mnie bardziej zastanawia coś innego - wspominanie o trybie pvp w grze, której nazwa gatunku ma niejako to pvp wpisane w nazwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować