Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niesławny Błąd 37 powraca w Diablo III i zabija hardkorowe postacie

56 postów w tym temacie

Blizzard systematycznie traci opinie firmy ktora wypusci gre "when will be done" D3 nie jest gra ukonczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co dobre szybko sie kończy !!!!! Cieszmy sie że trwało to dosyć długo ale od momentu dodania przedrostka Activision- jakoś jakość spadła sporo RIP Blizz

Podejżewam że Blizzard pracował by nad nią jeszcze dwa lata ale Acti ciśnie na kase i chciało jak najszybciej wydać produkt więc wydali i co ? I CRAP !!!!
Dobrze że nie kupiłem tego dziadostwa i czekam jak wszystko poprawią na tip top !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to były conajmniej 4 kody błędu: 37, 73, 3005 oraz chyba 30085 - wywaliło mnie z gry i już się nie mogłem zalogować, za to sporo znajomych normalnie grało dalej, bo ich nie kicknęło. :/ Myślałem już nad graniem HC postacią, ale trzeba naprawdę poczekać na stabilizację serwerów i usunięcie lagów, bo inaczej pojawi się większa frustracja niż przy graniu na Inferno. :)
Tak czy siak takie błędy w przypadku Blizza w ogóle nie powinny mieć miejsca, a wiele z nich do dnia dzisiejszego winno zniknąć, a tak się nie stało. Tylko co się dziwić skoro od czasu hotfixów z 22 maja do dnia dzisiejszego nie zostały zmienione opisy zner... tzn. "poprawionych" skilli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli już nie ma starego Blizzarda :p
Ogólnie ta firma straciła bardzo renomę u części graczy, po wydaniu D3. SC2 jeszcze był w miarę ok.
Tak jak nigdy nie kupowałem gier z abonamentem, tak nigdy nie kupię gry z tego typu DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy tak z tym błędem, pojawiły się kolejne kopie w sklepach to nowi gracze się rzucili na grę, możliwe że po updacie nie wszystkie serwery im wstały przez co była taka tragedia, przed update wszystko śmigało. Jak mi giera nie działała to odpaliłem DII i się zastanawiałem czemu kasa mi się nie podnosi ;] a przyznam że BNET też tam muli trochę ale przynajmniej logowanie jest bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, jednak Diablo III to gra jakby nie patrzeć bardzo oczekiwana przez graczy. Ale podobnie było z betą: coś dodawali nowego- albo coś znikało, albo w ogóle nie ładowało konta. Wydaje mi się że to będzie taka mała klątwa Diabełka i zanim ostatecznie zrobią wszystko tak żeby było dobrze to minie może nawet rok. Chodzi mi o balans postaci, jakieś inne bugi mniejsze no i te błędy co się pojawiają. Po prostu trzeba dać im trochę czasu- poczekaliśmy tyle lat na Diablo III to i się poczeka na usprawnienie tej gry na maksa... gorzej jak komuś wetnie postać, to się zdarzać nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 10:38, Muradin_07 napisał:

Tu się zgodzę, jednak Diablo III to gra jakby nie patrzeć bardzo oczekiwana przez graczy.
Ale podobnie było z betą: coś dodawali nowego- albo coś znikało, albo w ogóle nie ładowało
konta. Wydaje mi się że to będzie taka mała klątwa Diabełka i zanim ostatecznie zrobią
wszystko tak żeby było dobrze to minie może nawet rok. Chodzi mi o balans postaci, jakieś
inne bugi mniejsze no i te błędy co się pojawiają. Po prostu trzeba dać im trochę czasu-
poczekaliśmy tyle lat na Diablo III to i się poczeka na usprawnienie tej gry na maksa...
gorzej jak komuś wetnie postać, to się zdarzać nie powinno.


trzeba wziąć poprawkę że premiera gry była dwa tygodnie temu, a często gęsto wychodzi tak, że największe poprawki wprowadzane są po premierze bo baza testerów licząca załóżmy 500.000 graczy a 7 milionów daje zdecydowanie większą baze konfiguracji i możliwości sprawdzenia zachowania gry i serwerów. A dodatkowo pod uwagę należy brać to, że Blizzard nawet za 10 lat będzie łatał DIII a nie jak większość producentów support kończy po roku lub dwóch latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na pewno będą to robić jeżeli gra potrzebuje stałego dostępu do internetu. Aż trudno sobie wyobrazić sytuację, gdzie Blizz mówi: "odcinamy Wam gracze dostęp do trybu sieciowego" jak to się stało np. z Most Wanted od EA. Tutaj wsparcie Blizza jest kluczowe i fakt, że za jakiś czas jak wszystko uspokoją to na kolejną aktualizację poczekamy trochę dłużej, ale wspierać tą grę muszą cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "klątwa" oznacza że D3 daleko jest do gry idealnej, czy nawet bdb (zwykle produkty nie są aż tak niedopracowane na starcie). Jak komuś gra kasuje postacie ... szkoda gadać, to samo z lagami w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z boku obserwuję ten cały cyrk z Diablo 3 i dochodzę do wniosku, że gracze są bardzo niekonsekwentni w swoim postępowaniu. Jak Ubisoft wymagał stałego połączenia do swoich gier singleplayer i padał serw to od razu wielki krzyk i larum, a tu słyszę teksty typu zacisnąć zęby i przeczekać. Ubisoft po tej całej aferze zmienił podejście z kija na marchewkę. Masz połączenie z netem dostajesz jakieś bonusy. Nie masz łącza grasz bez bajerów, ale możesz korzystać z produktu za, który zapłaciłeś!Tutaj natomiast dla mnie luydzie są robieni w butelkę za ich zapracowane/zebrane pieniądze. No więc jak traktujemy wszystkich jednakowo czy wybiurczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gry idealnej, bez błędów... zawsze jest tak, że gry tworzone przez wiele lat po prostu nie spełniają do końca oczekiwań graczy, który uważają, że czas tworzenia gry wpływa pozytywnie na to, że gra ma mniej błędów jest dopracowana. Tak może i jest z grami, gdzie czas może tam się przesunie o kilka miesięcy. Przykład Stalkera, gry niezwykle grywalnej i bardzo dobrym klimatem, ale z mnóstwem babolków, które rażą. Duke Nukem też- tworzony przez lata, gra legenda, która miała się nie pojawić też miała sporo błędów. Po prostu im dłużej nad czymś myślisz jak coś udoskonalić to w większości jeszcze bardziej to zrąbiesz. I tutaj było tak z Diablo III: gra się fajnie tylko te błędy to wynik tego, że za dużo myśleli jak tu dobrze zrobić i jeszcze bardziej dobijają zamiast naprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy efekt. Liczba skarg w Korei była tak duża że tamtejsze władze najechały siedzibę Blizzarda by zebrać dowody jakoby ten nie przyjmował zwrotów "wadliwych produktów". Koreańczycy się nie pier**** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W tej chwili sprzedali ok 7 mln sztuk Diablo 3
>Nawet uśredniając cenę w doł do 200 zł (zachód ma za 240) to dane nam to 1 miliard 400 milionów złotych zysk, a minęły dopiero 15 dni od premiery.

Nie zysk, tylko przychód. To zasadnicza różnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu 37 to mnie wczoraj logowało zwykle tak po 2-5 próbach raz się zdarzyło że musiałem się dobijać minutę ctrl+v ale w końcu zalogowało. Lagów też nie uświadczyłem tylko zniknęła mi lista przyjaciół ale rano powróciła.Co do postaci to nikomu z moich kolegów i mi żadna nie została skasowana również na forum blizzarda nie za uwarzyłem nic o tym że znikały postacie hardcore więc to raczej wymysł autora(nie jestem pewien) .

> Nawet uśredniając cenę w doł do 200 zł (zachód ma za 240) to dane nam to 1 miliard 400
> milionów złotych zysk, a minęły dopiero 15 dni od premiery.

Dowiedz się co to jest zysk a później napisz komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie zastanawia czemu się ludzie dziwią przecież wszyscy powinni pamiętać co się działo przy premierze StarCraft II: Wings of Liberty na serio taka dziura w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Blizzard się mocno zepsuł ostatnio, to już nie ta sama firma co kiedyś (większość fanów tego nie może zrozumieć, albo nie chce).
Należy krytykować, zwracać, i nie kupować. Wtedy może zrezygnują z tego głupiego DRM.

Muradin
Nie ma gier idealnych, ale nie ma sensu mówić że czarne jest białe, a białe jest czarne. Na razie, przynajmniej dla mnie, diablo 3 nie jest bardzo dobrą grą, może się to zmieni, co nie zmienia faktu że ten DRM i problemy z nim związane dyskwalifikują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować