Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niesławny Błąd 37 powraca w Diablo III i zabija hardkorowe postacie

56 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2012 o 10:19, Khalbar napisał:

Wszystko co dobre szybko sie kończy !!!!! Cieszmy sie że trwało to dosyć długo ale od
momentu dodania przedrostka Activision- jakoś jakość spadła sporo RIP Blizz

Podejżewam że Blizzard pracował by nad nią jeszcze dwa lata ale Acti ciśnie na kase i
chciało jak najszybciej wydać produkt więc wydali i co ? I CRAP !!!!
Dobrze że nie kupiłem tego dziadostwa i czekam jak wszystko poprawią na tip top !!!


Mnie wasze teorie coraz bardzie bawią :) Już niedługo wszytko będzie winna Koticka i Acti :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 12:57, Drazok napisał:

Mi normalnie chodziła ta gra w dniu premiery.

No to gratulacje bo ja miałem problemy (i nie tylko ja) przez ładne 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 12:55, Numenpl napisał:

Najbardziej mnie zastanawia czemu się ludzie dziwią przecież wszyscy powinni pamiętać
co się działo przy premierze StarCraft II: Wings of Liberty na serio taka dziura w pamięci.


Przypomnij bo ja nic takiego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja pamiętam flame na battlenecie jaki był albo zalogowac sie nie mozna było albo ani multi ani kampania nie dzialala dopiero po 3 tygodniach wszystkim dzialalo jak trzeba choć i z download mapek problemy po dalszych 2 tygodniach ustały. I teraz wszyscy sie smieja z tych co narzekaja na diablo 3 jakby nie spodziewali sie takich cyrków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 13:18, Numenpl napisał:

no ja pamiętam flame na battlenecie jaki był albo zalogowac sie nie mozna było albo ani
multi ani kampania nie dzialala dopiero po 3 tygodniach wszystkim dzialalo jak trzeba
choć i z download mapek problemy po dalszych 2 tygodniach ustały. I teraz wszyscy sie
smieja z tych co narzekaja na diablo 3 jakby nie spodziewali sie takich cyrków.


Wniosek z tego taki, że blizzard nie uczy się na błędach tylko je powiela. Widać jakie mają podejście do fanów/klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 13:44, Dadziol20 napisał:

Wniosek z tego taki, że blizzard nie uczy się na błędach tylko je powiela. Widać jakie
mają podejście do fanów/klientów.


Jakakolwiek gra on line która nie miała problemów z serwerami w pierwszym dniu od premiery ???

Dnia 31.05.2012 o 13:44, Dadziol20 napisał:

no ja pamiętam flame na battlenecie jaki był albo zalogowac sie nie mozna było albo ani
multi ani kampania nie dzialala dopiero po 3 tygodniach wszystkim dzialalo jak trzeba
choć i z download mapek problemy po dalszych 2 tygodniach ustały. I teraz wszyscy sie
smieja z tych co narzekaja na diablo 3 jakby nie spodziewali sie takich cyrków.


Chyba 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 13:18, Numenpl napisał:

no ja pamiętam flame na battlenecie jaki był albo zalogowac sie nie mozna było albo ani
multi ani kampania nie dzialala dopiero po 3 tygodniach wszystkim dzialalo jak trzeba
choć i z download mapek problemy po dalszych 2 tygodniach ustały. I teraz wszyscy sie
smieja z tych co narzekaja na diablo 3 jakby nie spodziewali sie takich cyrków.


Za późno na edit. Po za tym SC2 ma singla offline wiec każdy mógł w go grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pic polega na tym że trzeba raz na miesiąc się zalogować a sporo ludzi gra custom mapy z TD na czele więc tak różowo nie jest z tym offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam fakt ze gra jest tylko online jest sporym failem, tu nie ma kompromisu czy wytlumaczenia, autoryzacja przy instalacji i sobie graj, dosc D3 w nowej odslonie stracilo moim zdaniem z klimatu czy na niektorych mechanizmach i uproszczeniach, powinien zbierac baty za swoje decyzje, gra jest bardzo dobra ale obiektywnei patrząc niektóre decyzje w jej sprawie sa lekko mowiac blędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 09:10, Arhoz napisał:

Nie przesadzajmy. Kilka godzin przerwy nikomu nie zaszkodzi. w takich sytuacjach po prostu
odpalam inną grę :)


To jest Blizzard im możemy wybaczyć wszystko. Tylko niech inne firmy nie ważą się mieć gównianych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 20:51, PrimitiveHuman napisał:

Robią sobie reklamę takmi problemami z serverami. Gdy wszystko jest okay, gracze siedzą
cicho, jednak gdy servery padną, cała frustracja jest przelewana na fora itp.

To się nazywa antyreklama. Jakbym słyszał o wypaśnym nowym Audi, które jednak mimo świetnego silnika, części, itp co 5 dni nawala i nie można nim jeździć, to bym go w życiu nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhem, blad 1 - nie moge stworzyc teamu, jakis pomysl o co chodzi? gralem normalnie, nagle dostalem error po wydropieniu jakiejsc gold spear i zonk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować