Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer Dawnguard, dodatku do TES V: Skyrim, już dostępny

27 postów w tym temacie

Walka konno jest już w najnowszym patchu jeśli się nie mylę. Bardziej ciekawią mnie kusze.
Zresztą całość zapowiada się interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie. Nie podoba mi się tylko ta miesięczna ekskluzywność dla X''a :/ A w ogóle to 1600 MSP to ile złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 17:32, Ferkowsky napisał:

1600 punktow to jakos 20 dolarow wiec cos w okolicy 80


Raczej bliżej 70, ale to zależy od tego czy dolar nie podrożeje.
Poza tym na PC będzie rozprowadzany zapewne tylko przez Steam, a tam ceny są w euro, więc raczej radziłbym się przygotować na wyższą kwotę. I to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 17:45, Dhoine napisał:

Poza tym na PC będzie rozprowadzany zapewne tylko przez Steam

Haha, nie. Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 17:47, Dared00 napisał:

Haha, nie. Cenega.


To że wydali Skyrima to wcale nie znaczy że dodatek też wydadzą.
Masz jakieś potwierdzone informacje że wyda go Cenega?
W sumie nawet by mnie to ucieszyło. Może byłby nieco tańszy niż na "Parze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi o to, że dzięki Cenedze nie będzie go na Steamie. Blokada regionalna. Mniam

Chyba, że coś się zmieniło w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się jak stary, poczciwy expansion pack xD
Cieszy mnie że DLC skoncentruje się na wampirach bo w TESach zawsze miałem tego mało i chciałem by jakaś gildia dla nich powstała, tak jak w Morrowindzie. Wygląda na to że będzie to jednak oklepany motyw z łowcami wampirów i wampirami ale mi to nie przeszkadza.
Tylko dlaczego te "wampiry" nie mają kłów a zamiast tego świecące oczy?
Widząc Marcusa Corvinusa wiem że Bethesda znalazła sposób by dodać do gry rzeczy którymi się bawili po statusie gold :)
Fajnie że kusze wróciły, jeszcze tylko włócznie, lewitacja i będzie powrót do przeszłości :)
Oby tylko starczył na kilkanaście godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ich totalnie pokręciło?! DLC wygląda świetnie i bardzo chce je kupić, ale nie za 20 dolarów! Jeżeli przeliczyć to na euro to wyjdzie coś pod 100 zł, a to jest cena za normalną grę w dniu premiery... co sie kurde dzieje. Jeżeli nie bedzie to normalny expansion na 15- 20 godzin to nie ma mowy żebym kupił. Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem dodatek do gry, chyba Awakening był ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieję że Cenega nie spartaczy i dodatek wyda.
Szczególnie że zapowiada się ciekawie i zdecydowanie nie chciałbym go przegapić z winy wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 18:59, Kicek666-6 napisał:

Czy ich totalnie pokręciło?! DLC wygląda świetnie i bardzo chce je kupić, ale nie za
20 dolarów! Jeżeli przeliczyć to na euro to wyjdzie coś pod 100 zł, a to jest cena za
normalną grę w dniu premiery... co sie kurde dzieje.


Wszystko zależy od wielkości DLC - jeżeli będzie wystarczająco duże i długie, to mamy powrót do przeszłości, tak bowiem kiedyś wyglądały zwykłe dodatki, wydawane w formie pudełkowej (Trąbal do BG, Tribunal i Bloodmoon do Morrowinda itd. itp.) :)
A, edytowałeś, wiesz o co mi chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu cos z wampirami. Dlugo na to czekalam i kupie niezaleznie od ceny:). Oby dodatek byl jednym z tych dluzszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować