Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bo czemu nie: Kolejne Gears of War w drodze, więcej informacji w nadchodzącym GameInformerze

13 postów w tym temacie

Robert Sawicki

No bo po co ktokolwiek miałby marnować E3 na jakiekolwiek niespodzianki. Kolejna, czwarta już odsłona Gearsów powstaje i, wbrew marzeniom o kolejnej generacji konsol, zmierza na naszego ukochanego staruszka - Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Bo czemu nie: Kolejne Gears of War w drodze, więcej informacji w nadchodzącym GameInformerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bałagam, kurka. Jeszcze nawet pierwszej części nie przeszedłem.
Swoją drogą, rzeczywiście zaskoczeniem by było zastosowanie w tej grze kinecta :x Lubię gry na niego, ale byle to nie były Gearsy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... jak dla mnie "trójka" to nie jest średniak, ale wręcz mocarny tytuł. Gwestia gustu.
Natomiast kolejne GOW na X360 przywitałbym z otwartymi ramionami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 20:10, Finch napisał:

No cóż... jak dla mnie "trójka" to nie jest średniak, ale wręcz mocarny tytuł. Gwestia
gustu. Natomiast kolejne GOW na X360 przywitałbym z otwartymi ramionami :)


+1
I trochę nie rozumiem psioczenia na kinecta, nie jest on przecież wymagany do żadnej gry (poza typowo kinectowymi oczywiście) - komendy wydawane głosem w ME3 i Skyrimie to wszystkie jego dotychczasowe zastosowania w mainstreamowych grach, które sobie przypominam. Chyba, że coś mnie ominęło.

Poza tym, bogowie, ww3pl, pisz trochę bardziej zrozumiale, bo meandrujesz i słów potokiem czytelnika zalewasz, ale to chyba miał być news, a nie felieton. Wywal prywatę i upiększacze, a tekst skróci się do znośnej połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, czekam z niecierpliwością na kolejną część. To jedna z niewielu serii, które przechodziłem wielokrotnie - zarówno trybie single, jak i split screen. A trzecią część uważam za świetną - iście filmowa fabuła story mode, wreszcie rozwinięty tryb do grania w multi, a nawet na solo z botami. Czwórka może być tylko lepsza - zresztą lepsza nowa część niż kolejne DLC, które niewiele wnoszą do rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam kiedy ostatnio kupowałem exclusive''a na X360, a wieści o nowych Gears''ach nie zaskakują, nie grzeją, ani nie ziębią. Szczerze powiedziawszy to dużo bardziej cieszę się z powodu zapowiedzi takiego Sports Champions 2.

Microsoft na E3 zademonstruje pewnie te nowe Gears''y (stawiam na prequel - wydaje mi się, że na obrazku widnieje Marcus w okowach, a z tego co pamiętam siedział kiedyś we więzieniu), zapowie nowe Fable i pokaże nowe materiały z Black Ops II, Forzy, Halo 4 i jakieś tam Kinect''owe blubry. Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War to już jedna z niewielu serii na X360, przy której cała rodzina nie musi wesoło przewracać się przed telewizorem i wymachiwać przeszczepami, jakby próbowała się nawzajem pozabijać.

You made my day, Sir. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War 3 miał być definitywnym końcem serii a tu nadchodzi nowa część.
Gears of War 3 też miał być końcem i też nadchodzi nowa część.
Po co wprowadzać nową markę jak można zrobić prequel.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 22:00, Juri_gag napisał:

DAWAC 2 i 3 na PC GRRRRRRR !

Jakby 1 większość nie zakupiła na piratebay, to może i by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam prequel. Znaczy się, niby było jakieś tam DLC jako prequel i książki, ale chyba trylogia miała się skończyć, hm?

@Kopiec: Wątpię, bo M$ raczej woli tę grę jako Xbox Exclusive. Jak inaczej wytłumaczyc jej brak na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować