Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Procesu byłych pracowników Infinity Ward z Activision nie będzie! Ugoda w ostatniej chwili!

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jason West i Vince Zampella zdołali wypracować porozumienie z Activision Blizzard, dzięki czemu nie dojdzie do procesu między obiema stronami. Warunki ugody są ściśle tajne.

Przeczytaj cały tekst "Procesu byłych pracowników Infinity Ward z Activision nie będzie! Ugoda w ostatniej chwili!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz za parę lat jestem ciekaw czy będzie jak w naszej rodzimej polityce.. czy aby Ci co tak bronią teraz (EA) nie będą później oskarżali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 00:59, Kafar napisał:

Teraz za parę lat jestem ciekaw czy będzie jak w naszej rodzimej polityce.. czy aby Ci
co tak bronią teraz (EA) nie będą później oskarżali ;)

Przecież to już było. Vance i Zampella byli pierwszymi, którzy opuścili 2015Inc. i EA i przeszli do Activision, by założyć Infinity Ward.
Historia lubi się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Acti próbowało ich tylko wziąść na przetrzymanie... W sumie trochę to trwało, dzięki temu Acti mogło obracać tymi pieniędzmi przez ten czas - cfaniaki. @Henrar ale teraz Respawn nie jest częścią EA tylko z nimi współpracuje przy zachowaniu pełnych praw do tworzonych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes....nie powinni mieć sentymentów....Brawo Vice i Zampella.
Może wreszcie zobaczę coś co mnie zaskoczy, panowie mają w końcu pieniądze na produkcje gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 07:56, jhusdhui napisał:

@Henrar ale
teraz Respawn nie jest częścią EA tylko z nimi współpracuje przy zachowaniu pełnych praw
do tworzonych tytułów.

Infinty Ward nie powstało czasem na podobnej zasadzie? A jak kończą studia współpracujące z EA i z własnymi markami dobitnie pokazały ostatnio 38 Studios i Big Huge Games...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te sumy mnie przerażają ,po przeczytaniu tego newsa nie znając rynku growego pomyślałbym, że acti nie pozostało nic więcej jak tylko wykopać sobie grób...dżizas 500mln dolarów! $.$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 06:14, Henrar napisał:

> Teraz za parę lat jestem ciekaw czy będzie jak w naszej rodzimej polityce.. czy
aby Ci
> co tak bronią teraz (EA) nie będą później oskarżali ;)
Przecież to już było. Vance i Zampella byli pierwszymi, którzy opuścili 2015Inc. i EA
i przeszli do Activision, by założyć Infinity Ward.
Historia lubi się powtarzać.


I na pewno jeszcze się powtórzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować