Zaloguj się, aby obserwować  
janusz82

Starship Troopers: Żołnierze Kosmosu

12 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2006 o 14:25, mtobi napisał:

Jak zakładasz temat to mógłbyś coś więcej napisać o grze :/


a co chcesz wiedzieć ?
ci co grają wiedzą o co chodzi , a ty jeżeli nie grasz to w tą grę to co możesz mi doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 14:34, mikim napisał:

Eee... nie wiem czy zauważyłeś, ale temat powstał 4 miesiące temu, więc takie komentarze teraz
są już zbyteczne :P.


a to niby czemu , ja grę kupiłem wczoraj a nie 4 miesiące temu i chcę się czegoś dowiedzieć
czy to takie dziwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić tę grę, bo zachęciło mnie demo, a poza tym uwielbiam film, ale z samym demem mam problem. To jest zdaje się 3 plansza z pełnej wersji. Zaczyna się od obrony posterunku, potem trzeba iść po baterię i nadajnik, które znajdują się w rozbitym statku. Tyle, że kiedy zbieram graty, nagle pojawia się horda robali i ginę, choćbym nie wiem co robił. Chyba nie da się ich wszystkich utłuc - próbowałem. Ktoś wie, co tam trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ta gra odpali na tym kompie?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb PS1.4
512 ram

Nie ma dla mnie znaczenie na jakich opcjach, może być nawet na minimum:P Więc, czy odpali i da się w miarę przyjemnie grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwałem gry o tym tytule od momentu, gdy zobaczyłem napisy końcowe filmu. On nie jest wybitny - po porostu ma w sobie pewną, nazwijmy to magię.
Od gry oczekiwałem dwóch rzeczy: stawiania oporu hordom robali, tak jak miało to miejsce w filmie (szczególnie mi się podobała scena, w której z rozwalonych robali tworzyła się górka, po której wchodziły następne oraz czerpania przyjemności ze strzelania z podstawowego karabinku. Po zagraniu w demo stwierdzam, że tego drugiego tam nie ma. Te karabiny z filmu, z nich po porostu chciało się strzelać a ten w grze jest taki bez... no po prostu bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować