Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już pewne: DotA 2 grą free-to-play

14 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2012 o 09:40, icearas napisał:

Usprawniliby wyszukiwanie osób do rozgrywki. Bo trwa to koło 2-3 min, gdzie w Lolu zajmuje
może 0,5 minuty.

To też wina tego, że mniej osób gra w dote, niż w lola. Zależy również od preferowanych trybów gry. 2-3 minuty to nie za duży czas oczekiwania. Póki nie przekracza 5 minut jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 09:40, icearas napisał:

Usprawniliby wyszukiwanie osób do rozgrywki. Bo trwa to koło 2-3 min, gdzie w Lolu zajmuje
może 0,5 minuty.


Rusz głową może? W Lola gra kilka milionów graczy, a dota2 to na razie zamknięta beta, więc mało kto ma dostęp do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 08:51, luzac napisał:

I znowu okrutny Gaben będzie się pławił w kasie, bo tłumy będą inwestować tłuste sumy
w czapki, bronie etc.

A ludzie kiedyś narzekali na zbroję na konia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 09:40, icearas napisał:

Usprawniliby wyszukiwanie osób do rozgrywki. Bo trwa to koło 2-3 min, gdzie w Lolu zajmuje
może 0,5 minuty.


z czego losuje 4 debili do twojej drużyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu. DotA była genialna, mam nadzieję, że 2 też będzie. Nie grałem w betę, ale skoro to kontynuacja genialnej 1. to sciągam odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na wejście do gry czekam niecałą minutę. Jednakże czasami ładuję się w ostatnich sekundach, a czasami dzieje mi się to od razu. Notabene mam nadzieję, że społeczność Doty zwiększy się diametralnie. Gra Riotu, w porównaniu z produktem od Valve, pada na glebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne, wolałbym żeby gra była płatna choćby miała kosztować 40zł. Byłoby to przynajmniej jakieś sito na noobów, nowicjuszy lub ludzi z LoLa którzy nie czają że dota jest inną grą i nie potrafią w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 08:51, luzac napisał:

I znowu okrutny Gaben będzie się pławił w kasie, bo tłumy będą inwestować tłuste sumy
w czapki, bronie etc.

To źle? Przynajmniej my mamy gry zza free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 14:49, Gerg0sz napisał:

Smutne, wolałbym żeby gra była płatna choćby miała kosztować 40zł. Byłoby to przynajmniej
jakieś sito na noobów, nowicjuszy lub ludzi z LoLa którzy nie czają że dota jest inną
grą i nie potrafią w nią grać.

Spoko, zagrają trzy mecze i wrócą do LoLa. Nie chcę obrazić tu graczy LoLa, po prostu jest łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować