Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars 1313 ogłoszone! Jest pierwszy screen

36 postów w tym temacie

Jeżeli zechcą sięgnąć w poszukiwaniu inspiracji do podobnych produkcji to na PS2 dawno powstało coś w założeniach bardzo podobnego (o czym niewątpliwie wiedzą), czyli Star Wars: Bounty Hunter. Całkiem grywalna, sporo pobocznych wyzwań, dużo śmigania z jetpackiem i strzelania do bogu ducha winnych kosmistów - dość ciepło ją wspominam. Jeżeli zrobią coś takiego, ale z przynajmniej na wpół otwartym światem i uwspółcześnioną grafiką to będę zadowolony i chętnie stestuję demko, jeżeli oczywiście się pojawi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus, że tym razem dadzą trochę odpocząć Jedi, bo ileż można wymachiwać tymi świetlówkami ;-).

Trzeba czekać na więcej informacji, ja tam zbytnim optymistą nie jestem ("mroczny i dojrzały świat" w uniwersum SW i jeszcze do tego w wykonaniu Lucas Arts, to brzmi jak oksymoron), ale nie mówię od razu, że będzie syf, kiła i mogiła ;-) Trudno po prostu wnioskować z jednego screena, a zapowiedzi pijarowców Lucasa też nie można brać serio (pamięta ktoś jeszcze jakim ósmym cudem świata miało być Fracture ?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 09:39, tomoliop napisał:

Niech no tylko spróbują wykręcić się od PC...

To co im zrobisz?

Anyway, plotki się potwierdziły, co mnie cieszy. W końcu jakieś SW bez Mocy, bez mieczy świetlnych, bo ileż można. Ostatnią dobrą grą w tym klimacie był Republic Commando.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Republic Commando, to był kawał gry i mam nadzieję, że jeżeli nie będzie mieczy świetlnych i innych tego typu gadżetów to gra będzie super. I też oby nie skończyło się na waleniu do wszystkiego jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie inne podejście do tematu Gwiezdnych Wojen i pojawienie się nowej marki. Mniej cieszy mnie fakt, że to kolejny TPS - duża konkurencja i ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ponownie gra jakich setki na rynku...może inne testury, inny scenariusz, zmieniona architektura otoczenia ale jest cała masa świetnych TPP gier i po co brnąc w to dalej...Natomiast kwitesencja gwiezdnych wojen: gwiazdy + wojna - to co powodowało opad szczęki jak byłem dzieciakiem - bitwy kosmiczne, jest zapomnianym obszarem gier komutorowo/konsolowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 10:02, kanchast napisał:

I ponownie gra jakich setki na rynku...może inne testury, inny scenariusz, zmieniona
architektura otoczenia ale jest cała masa świetnych TPP gier i po co brnąc w to dalej...Natomiast
kwitesencja gwiezdnych wojen: gwiazdy + wojna - to co powodowało opad szczęki jak byłem
dzieciakiem - bitwy kosmiczne, jest zapomnianym obszarem gier komutorowo/konsolowym

To właśnie napisałem, a ty poszerzyłeś moją myśl ;) Wspomniałeś za to o bitwach kosmicznych. Ja też odczuwam spory niedosyt w tym temacie. Aż ostatnio zacząłem grać w X3. Kedyś miałem X-Wing Alliance, ale sprzedałem, bo mój joystick nadaje się do muzeum, teraz tego żałuję. Czy LucasArts nie widzi, że my fani domagamy się nowego space-sima? Jeszcze jakby był z otwartym światem... marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 10:11, Hulk131 napisał:

To właśnie napisałem, a ty poszerzyłeś moją myśl ;) Wspomniałeś za to o bitwach kosmicznych.
Ja też odczuwam spory niedosyt w tym temacie. Aż ostatnio zacząłem grać w X3. Kedyś miałem
X-Wing Alliance, ale sprzedałem, bo mój joystick nadaje się do muzeum, teraz tego żałuję.
Czy LucasArts nie widzi, że my fani domagamy się nowego space-sima? Jeszcze jakby był
z otwartym światem... marzenia.


wiesz...mówi się, że wielkie umysły myslą podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 10:25, kanchast napisał:

wiesz...mówi się, że wielkie umysły myslą podobnie :)

Hehe... to mamy dowód, że to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 09:49, Henrar napisał:

Anyway, plotki się potwierdziły, co mnie cieszy. W końcu jakieś SW bez Mocy, bez mieczy
świetlnych, bo ileż można. Ostatnią dobrą grą w tym klimacie był Republic Commando.


Bardzo się zezłoszczę i na nich obrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna durna nawalanka profanująca SW, tyle że zamiast mieczy świetlnych gracz będzie mial do dyspozycji lasery, jestem tak podekscytowany że aż zmoczyłem gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować