Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zupełnie nowe bolidy w grze F1 2012 - zobacz je na screenach

6 postów w tym temacie

Adam Berlik

Codemasters opublikowało trzy nowe screeny z F1 2012, prezentujące bolidy, których wcześniej nie mieliśmy okazji ujrzeć w tej serii gier wyścigowych. Firma poinformowała również, że udostępni grywalną wersję produkcji na targach E3.

Przeczytaj cały tekst "Zupełnie nowe bolidy w grze F1 2012 - zobacz je na screenach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe jak to jest z produkcją takiej gry. Czy robią copy i paste z poprzednich wersji, czy też robią wszystkie modele pojazdów w torów od nowa. W sumie te same obiekty musiały być już przerabiane dziesiątki razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesujesz się jakkolwiek F1- w tym roku w sześciu wyścigach mieliśmy sześciu różnych zwyciężców, a stawka jest niezwykle wyrównana jeżeli chodzi o czołówkę bolidów (nie liczę tych trzech ostatnich drużyn, choć Caterham jakoś się broni i jest taką samotną wyspą). Więc wydaje mi się, że ta część będzie najbardziej zbalansowaną i już nie będzie wojen o to kto będzie jeździł RBR. Dlatego też czy to będzie copy-paste to chyba nie do końca. Fakt, że tory zostają te same, ale sporo się pozmieniało w wyglądzie bolidów, składach drużyn i doszedł też nowy tor. Jeżeli dodadzą więcej motywów na kask to już będzie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie kopiują - ważne, by nad wszystkim jeszcze raz posiedzieli, przemyśleli i poprawiali błędy. Jak dla mnie to w tym roku okrążenie formujące, SC na wszystkich poziomach i jeszcze więcej "wyścigowej otoczki" i będzie wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po screenach widać, że grafika niemalże identyczna jak w 2011. Gra będzie zapewne śmigać na tym samym silniku. Ale to dobrze bo strona wizualna ścigałki od Codemasyters stoi na bardzo wysokim poziomie. I też jestem ciekawy jak będzie wyglądała sprawa zbalansowania umiejętności poszczególnych kierowców. Tak jak pisał kolega Muradin_07 tegoroczny sezon jest niesamowicie wyrównany i nie mamy już dominacji RBR jak w poprzednich dwóch latach. Mam nadzieję, że w tym aspekcie gry mistrzowie kodu nie zawiodą. O ile w F1 2010 (która bardziej przypadła mi do gustu niż 2011) układ sił był jasny : RBR, McL, Ferrari, Merc, Renault tak w ubiegłorocznej edycji niby było podobnie ale często mieliśmy nieco dziwne wyniki. Pamiętam jak kiedyś grając sezon Hamiltonem, Vettel wygrał dopiero podczas GP Belgii swój pierwszy wyścig, a w klasyfikacji generalnej był jakoś 4ty. Każdy wie, że w ubiegłorocznym sezonie akurat Niemiec praktycznie wygrywał wszystko co się dało więc ciut te wyniki były nierealistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować