Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guardians of Middle Earth, czyli LoL w klimatach Władcy Pierścieni, ma swój pierwszy zwiastun

16 postów w tym temacie

Mnie przychodzi na myśl tylko jedno podsumowanie - PROFANACJA.
Powyższy tytuł dobrze uzasadnia, czemu Tolkien nie chciał, by jego dzieła ekranizowano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 10:51, Cebul86 napisał:

Mnie przychodzi na myśl tylko jedno podsumowanie - PROFANACJA.
Powyższy tytuł dobrze uzasadnia, czemu Tolkien nie chciał, by jego dzieła ekranizowano...


Nie sposób się nie zgodzić. Gdyby to nie było o Śródziemiu to byłby to całkiem fajny trailer. No, może pomijając to, że Aragorn rzuca mieczem we wroga a młot Gimlego wygląda i zachowuje się jak Mjolnir :/. Żaden na wpół rozgarnięty wojownik nie wypuszcza broni z rąk. Ot, kolejna próba odcinania kuponów niszcząca pierwowzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 11:43, Hartus napisał:

Fajny zwiastun, ale brak loga "PC" w końcówce mocno ostudził moje zainteresowanie tą
grą.


Ta gra będzie płatna. Nikt normalny nie wejdzie teraz na rynek PC z płatną MOBA, bo po prostu nie ma szans. F2P jak LoL albo wcale. Uciekli na konsole, bo tam nie ma konkurencji i mogą próbować trzepać kasę. O ile im się uda, bo jak dużo fanów MOBA jest na platformach MS i Sony to się można zastanawiać. Cóz, ich kasa,ich problem jak będzie wtopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym z kolei zapytał inaczej - ilu posiadaczy konsoli chciało by zagrać na niej w grę typu moba ale takowej nie miało do tej pory ?
A tych może być całkiem sporo [albo żałośnie mało :)].

Mnie z kolei kompletnie gry tego typu nie jarają. Pograłem kiedyś troche w LOLa, znajomy który gra w to do dziś i ponoć się nawet tam w jakimś rankingu czy czyms takim liczy twierdził, że całkiem nieźle "ogarniam", ale kompletnie mnie takie gry nie jarają...
Niby podobne to trochę do h&s''a [a na h&s''ach zjadłem w sumie zęby i generalnie zawsze ten gatunek bardzo lubiłem] niby kumam co i jak, ale zupełnie nie mam ni grama funu z takiej rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 16:14, Pietro87 napisał:

Hmm ja bym z kolei zapytał inaczej - ilu posiadaczy konsoli chciało by zagrać na niej
w grę typu moba ale takowej nie miało do tej pory ?
A tych może być całkiem sporo [albo żałośnie mało :)].


Trzeba by zapytać twóreców Awesomenauts jak im sie gra sprzedała i/lub ile osób jest regularnie w grze :) IMO jednak jak ktoś chce naprawdę sie w MOBA bawic to już to od dawna robi w LoLu lub HoN na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:09, Michal9898 napisał:

poza tym PC jest lepsze niż konsole


A to niby na jakiej podstawie wydedukowałeś?

Naprawdę nie wiem, po diabła rzucać tego typu durnymi hasełkami. Równie dobrze można się sprzeczać o to, czy lepsze są jabłka, czy pomarańcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox i PS? Nie chcę wyjśc na ignoranta ale czy konsole aktualnie posiadają jakąś MOBA''e? ciekawi mnie sterowanie w mobie padem :) na codzień męczę LoL''a na PC co prawda ale jak najbardziej będę chciałw to zagrać!

Fani LOTR''a, każdy chce zarobić. Jak komuś nie odpowiada to dzieło wystarczy przejść obok.
Sam uwielbiam Trylogię i Hobbita i wcale nie widzę problemu w takiej adaptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować