Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: zapowiedź nowej części serii Prince of Persia na E3

29 postów w tym temacie

Książe na łyso czy nowy bochater... ale zobaczymy co im tam z tego wyjdzie. Ja bardzo bym chciał takiego samego Księcia jakiego dostałem w Duszy Wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, Zapomniane Piaski były przeciętne, a jakoś trudno mi sobie wyobrazić jakościowy powrót do genialnej "nowej trylogii".

@szmarcin

Warrior Within był świetny, ale chyba najsłabszy z trylogii. Gra spodobała się głównie gimbom z powodu mhroczności i metalowych brzmień (w tym obecność Godsmack''a), ja na tego typu kontynuację bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 12:21, Niflheim napisał:

Warrior Within był świetny, ale chyba najsłabszy z trylogii. Gra spodobała się głównie
gimbom z powodu mhroczności i metalowych brzmień (w tym obecność Godsmack''a), ja na
tego typu kontynuację bym nie liczył.


Ja tylko marzę raczej. Też myślę, że coś podobnego dawno by już wydali gdyby zamierzali.

Dla mnie ta gra jest szczególna, stąd przywiązanie. Większość rzeczy jest w niej ułożona jak dobrze dopasowane puzzle, mroczne klimaty wraz z soundtrackiem z nastrojem bliskiego wschodu i walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby powtórzyli, sukces Sands of Time lub Warrior Within, sam chętnie bym grę zakupił. :)
Ostatnich kilka części serii nie należało do najbardziej udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 12:21, Niflheim napisał:

Warrior Within był świetny, ale chyba najsłabszy z trylogii.


Najsłabszy to był T2T... Nie dość że grafika gorsza to i napisów do kwestii mówionych nie było w opcjach.
WW miał dobrą na tamte czasy grafikę, niezłą fabułę, mroczny klimat i do tego bardzo dopasowaną muzykę.

>Gra spodobała się głównie gimbom z powodu mhroczności i metalowych brzmień (w tym obecność Godsmack''a), ja na tego typu kontynuację bym nie liczył.

A skąd wiesz że ta gra się gimbusom podobała? Masz jakieś dowody na to?
Co do Godsmacka... Jeśli nie lubisz słuchać takiej muzyki no to nie dziwota tobie się nie podobało.

Co do newsa... Już mogliby sobie dać spokój z POPem. Dostaliśmy piaskową trylogię i wciśniętą na chama nową opowieść między nią, mieliśmy rysowanego księcia bez prawdziwego zakończenia.. Lepiej żeby go na emeryturę wysłali.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawać kontynuację Prince of Persia z 2008 roku... najlepszy Prince w jakiego grałem, muzyka, oprawa graficzna, relacja Prince-Elika i mimo że była łatwa czy wtórna to grało sie cholernie przyjemnie. Poprawić dwa ostatnie elementy i mamy jeszcze większy hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 12:44, Gregory_P napisał:

Dawać kontynuację Prince of Persia z 2008 roku... najlepszy Prince w jakiego grałem,
muzyka, oprawa graficzna, relacja Prince-Elika i mimo że była łatwa czy wtórna to grało
sie cholernie przyjemnie. Poprawić dwa ostatnie elementy i mamy jeszcze większy hit.


Większy hit? Po pierwsze, właśnie ten Prince chyba sprzedał się najgorzej ze wszystkich... Nie wszystkim podeszła ta cel shadingowa kreacja. Po drugie, najpierw niech raczą w końcu wydać ending do tej gry który tylko na maszynki Microsoftu wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 12:21, Niflheim napisał:

Warrior Within był świetny, ale chyba najsłabszy z trylogii. Gra spodobała się głównie
gimbom z powodu mhroczności i metalowych brzmień (w tym obecność Godsmack''a), ja na
tego typu kontynuację bym nie liczył.


Tylko że mroczny książe do mnie bardziej przemawia niż ten komiksowy, w którym tak naprawdę klepałem ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 12:27, szmarcin napisał:

Dla mnie ta gra jest szczególna, stąd przywiązanie. Większość rzeczy jest w niej ułożona
jak dobrze dopasowane puzzle, mroczne klimaty wraz z soundtrackiem z nastrojem bliskiego
wschodu i walki.


Rozumiem, ja jednak wolę klasyczną koncepcję PoP.

@Sanders-sama

Dnia 01.06.2012 o 12:27, szmarcin napisał:

Najsłabszy to był T2T... Nie dość że grafika gorsza to i napisów do kwestii mówionych nie było w opcjach.


Ta, to zdecydowanie mocne argumenty świadczące o jego niższości. xD

Dnia 01.06.2012 o 12:27, szmarcin napisał:

WW miał dobrą na tamte czasy grafikę, niezłą fabułę, mroczny klimat i do tego bardzo dopasowaną muzykę.


Wszystkie części trylogii miały.

Dnia 01.06.2012 o 12:27, szmarcin napisał:

A skąd wiesz że ta gra się gimbusom podobała? Masz jakieś dowody na to?


Widzę co się dzieje i kto uznaje WW za najlepszą część serii, mam Ci teraz szukać po necie przykładów żebyś uwierzył? Nie rób sobie jaj.

Dnia 01.06.2012 o 12:27, szmarcin napisał:

Co do Godsmacka... Jeśli nie lubisz słuchać takiej muzyki no to nie dziwota że tobie się nie podobało.


Nigdzie nie powidziałem, że nie lubię. Trochę ogłady, po co od razu rzucasz na mnie z pazurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 12:47, Sanders-sama napisał:

Większy hit? Po pierwsze, właśnie ten Prince chyba sprzedał się najgorzej ze wszystkich...
Nie wszystkim podeszła ta cel shadingowa kreacja. Po drugie, najpierw niech raczą w końcu
wydać ending do tej gry który tylko na maszynki Microsoftu wyszedł...


Szczerze to ja tego "Endinga" nie uznaje, według mnie oryginalne zakończenie Prince of Persia było znakomite. Liczyłem że z tego Prince''a zrobią trylgoie jak to było w przypadku Piasków Czasu no ale chyba sie tego nie doczekam.

A cell-shading = +1000% do klimatu, to był strzał w dziesiątke moim skromnym zdaniem i wydaje mi sie że ludziom bardziej nie podeszła łatwość tej gry (mi to tam nie przeszkadzało ale w drugiej części mogliby to przecież naprawić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wskazuje na to, oprócz dwóch lat od premiery Zapomnianych Piasków, że to ma być Książę? Bo ja tu nie widzę żadnego związku między obrazkami a serią. To może być nowa marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby Ubi mial zamiar stworzyć nowego Prince of Persia, byle by był bardziej złożony i "troszkę" dłuższy i ciekawszy niż Forgotten Sands.
Jakby to wydawał Square Enix to bym powiedział że to Hitman of Persia albo coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PoP: WW był zdecydowanie lepszy od TT, chociazby ze względu na doskonały, rozbudowany, system walki, którego karykaturalnie spłaszczono w Dwóch Tronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 12:53, Niflheim napisał:

Ta, to zdecydowanie mocne argumenty świadczące o jego niższości. xD


To podaj może twoje argumenty odnośnie "słabości" WW...

Dnia 01.06.2012 o 12:53, Niflheim napisał:

Wszystkie części trylogii miały.


No jakoś Dwa Trony graficznie były krokiem wstecz, więc jednak nie wszystkie miały :)

Dnia 01.06.2012 o 12:53, Niflheim napisał:

Widzę co się dzieje i kto uznaje WW za najlepszą część serii, mam Ci teraz szukać po
necie przykładów żebyś uwierzył? Nie rób sobie jaj.


Skoro z taką pewnością walisz stwierdzeniami to podaj źródła.

Dnia 01.06.2012 o 12:53, Niflheim napisał:

Nigdzie nie powidziałem, że nie lubię. Trochę ogłady, po co od razu rzucasz na mnie z
pazurami.


Z twojego wpisu wynikało że jednak nie lubisz. Wybacz, mea culpa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 13:23, Sanders-sama napisał:

To podaj może twoje argumenty odnośnie "słabości" WW...


Przecież napisałem, że to świetna gra. Klimat tej części po prostu nie był PoP''owaty, a elementy platformowe IMO nie tak świetne jak w pozostałych częściach, dlatego uważam grę za najsłabszą z serii.

Dnia 01.06.2012 o 13:23, Sanders-sama napisał:

No jakoś Dwa Trony graficznie były krokiem wstecz, więc jednak nie wszystkie miały :)


Nie zauważyłem żadnego kroku wstecz.

Dnia 01.06.2012 o 13:23, Sanders-sama napisał:

Skoro z taką pewnością walisz stwierdzeniami to podaj źródła.


Dzieciernia z mrocznym ksieciem na awatarach, teraz panuje podobna moda na Altair''a/Ezio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować