Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcesoria SteelSeries Guild Wars 2 dostępne w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

9 postów w tym temacie

IMO Nie powalaja na kolana. A szkoda, bo spodziewałem się czegoś lepszego, tak jak po Diablo 3 Headset który jest po prostu boski... Szkoda tylko ze posiada wejście USB a nie 3,5mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dupy nie urywa... nie prezentuje się tak dobrze jak produkty blizzardowskie. A ta myszka... liczyłem na coś pokroju razer naga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka kiepska, klawa masakra, podkładka nawet fajna ale brak opisu jakiego typu jest powierzchnia ślizgowa dla mnie jak pewnie wielu zaawansowanych użytkowników to podstawa, podobnie jak wymiary podkładki, słuchawki też prezentują się nie najgorzej, ciekawe jak z jakością dźwięku, tu też brak podstawowych danych technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo za drogie jak na to co oferują. Myszka 7 przycisków za 289? Porównywalną może kupić ponad połowę mniej. Widocznie przylepienie białego tła z czerwonym smokiem sporo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkładka i słuchawki całkiem ladne i zgrabne ale myszka jest po prostu brzydka, a klawiatura wygląda jak jakiś chiński badziew (za dużo tego wszystkiego, jakieś brzydkie wzory i nie pasuje do myszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować