Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy kilka szczegółów na temat Dark Souls: Artorias of the Abyss i skład edycji Dark Souls: Prepare to Die na PC

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Wczoraj pisaliśmy o tym, że dodatkowa zawartość z Dark Souls: Prepare to Die na PC będzie dostępna w formie DLC także na konsolach. Dziś Namco Bandai ujawniło kilka szczegółów na temat dodatku Artorias of the Abyss.

Przeczytaj cały tekst "Znamy kilka szczegółów na temat Dark Souls: Artorias of the Abyss i skład edycji Dark Souls: Prepare to Die na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak będzie GfWL, no trudno. W GTA IV przeboałem, w Batmanie i pierwszym Gears też więc nie będę narzekał choć nie ukrywam, że wolałbym Steam''a. Osobiście mam nadzieję, że Live pozostanie największą wadą gry, natomiast zaletą (poza walkami i fabułą) optymalizacja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tą edycję na PS3. Nie dość, że konsolowcy muszą płacić za grę ok. 2x więcej niż pecetowcy (pamiętajmy, że na PC w ogóle tej gry miało nie być), to jeszcze dopłacać za DLC, które jest w pecetowej edycji za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 16:17, krzysiek-xxx napisał:

Czyli jednak będzie GfWL, no trudno.

Nie sugeruj się okładką do gry bo planowali na tą usługę postawić. Ale że gracze mocno narzekali to postanowilii skorzystać ze Steam-a. I większość osób jest happy :) Chociaż ja i tak wątpie że tą grę kupię. Za bardzo się denerwuje jak często gine. Nie dla mnie ta gra. Bym jeszcze ze złości wyrzucił monitor przez okno i dopiero by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 16:25, Dante_Syn_Spardy napisał:

> Czyli jednak będzie GfWL, no trudno.
Nie sugeruj się okładką do gry bo planowali na tą usługę postawić. Ale że gracze mocno
narzekali to postanowilii skorzystać z Steam-a. I większość osób jest happy :)

Nope. Tylko wersja zakupiona na Steamie będzie używała Steamworks. Pudełkowe nadal będą miały GFWL.

http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-31-dark-souls-pc-for-steam-extra-content-for-console

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 16:28, Dared00 napisał:

> > Czyli jednak będzie GfWL, no trudno.
> Nie sugeruj się okładką do gry bo planowali na tą usługę postawić. Ale że gracze
mocno
> narzekali to postanowilii skorzystać z Steam-a. I większość osób jest happy :)
Nope. Tylko wersja zakupiona na Steamie będzie używała Steamworks. Pudełkowe nadal będą
miały GFWL.

http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-31-dark-souls-pc-for-steam-extra-content-for-console


Aha, więc tak sprawę stawiają. To mamy dylemat, kupić taniej w pudle i ''męczyć się'' z GfWL czy zapłacić 49,99e, nie mieć wersji pl i pudełka :/. W przpadku tej drugiej opcji można czekać na jakieś obniżki -75% inaczej nie ma szans, że szarpnę się dla tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee? DLC na konsole kilka miesiecy po premierze na PC? Taki wpis widnieje na FB:

Isn''t that epic? With Dark Souls Prepare edition and DLC Artorias of the Abyss, the high tourist season in Lordran is sure to boom agian from September!

Cos tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować