Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: NFS: Most Wanted od Criterionu potwierdzone przez EA - jest pierwszy screen

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Electronic Arts zaprezentowało listę gier, które pokaże na targach E3. Jedną z nich jest Need for Speed: Most Wanted tworzone przez studio Criterion. Plotki na temat tej produkcji krążyły po sieci od jakiegoś czasu.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: NFS: Most Wanted od Criterionu potwierdzone przez EA - jest pierwszy screen" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, ale nadziei sobie nie robię, bo screeny z nowych NFS zawsze wyglądają smakowicie, a w rzeczywistości wychodzi gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co to wszystkie gry na E3 ? A gdzie przybudówka BioWare ? Liczyłem na DA3 ? A może to będzie ich tajemniczy projekt, który zapowiedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby klimat MW na screnie jest, ale dlaczego do jasnej ciasnej ta gra nie nazywa się Need For Speed: Most Wanted 2 ? Wtedy by było wiadomo, że jest to kontynuacja i przynajmniej model jazdy by został taki sam jak w pierwszej części, a tak... Mogą zrobić z grą co chcą, bo przecież to jest restart, a nie kontynuacja. Jak Criterion spi*doli serie tak jak to zrobił z HP to pozabijam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:33, vegost napisał:

I co to wszystkie gry na E3 ? A gdzie przybudówka BioWare ? Liczyłem na DA3 ? A może
to będzie ich tajemniczy projekt, który zapowiedzą ?


Z tym to niech minimum rok poczekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś im ostatnio restarty w głowie. NFS, SimCity, SW:TOR... Czyżby się pomysły pokończyły nawet na kontynuacje kotletów i zostało tylko restartowanie serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pokończyły się nowe pomysły - wydano eksperyment z The Runem, to został on zgnojony. Potem były jęki, że chcecie nowego Underground 3 albo Most Wanted 2. To macie :)

Ja osobiście się cieszę i gra wygląda obłędnie :) A miasto z gry to Fairhaven City (widnieje ten napis na drzwiach Chargera), więc nie łudźcie się na powrót do Rockport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 20:37, Rojo napisał:

Coś im ostatnio restarty w głowie. NFS, SimCity, SW:TOR... Czyżby się pomysły pokończyły
nawet na kontynuacje kotletów i zostało tylko restartowanie serii?


Ciezko mi NFS, czy SW TOR nazwac resetem serii. SimCity tez specjalnie na reset nie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 20:23, Zgreed66 napisał:

Z tym to niech minimum rok poczekaja :)


Tworzyć mogą i 3 lata, ale niech zapowiedzą grę i dadzą epicki filmik jak wcześniej na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to będzie Hot Pursuit 2010 nazwany Most Wanted 2012 z tą różnicą, że będziemy jeździć po mieście... czyli nic tu po mnie jak na razie i chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować