• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
repustv

Max Payne 3

Pytanie

Gra instaluje się oraz pobiera aktualizacje i łatki bez żadnych problemów.
Gdy chcę uruchomić grę otwiera mi się:
Program do pobierania aktualizacji rockstar games (status: bezcznność)
po chwili się wyłącza i nic się nie dzieje.
Próbowalem reinstalować i nie przniosło to żadnych efektów.
Aktualizacja sterowników grafiki nic nie dała...
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.06.2012 o 22:21, Hartus napisał:

Czyli gra nie wymaga Steama ani innych DRMów?

Nie wiem z tego co wiem po instalacji tych łatek ma sieokazać social club i tam wpisujesz kod produktu i grasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2012 o 21:42, repustv napisał:

Gra instaluje się oraz pobiera aktualizacje i łatki bez żadnych problemów.
Gdy chcę uruchomić grę otwiera mi się:
Program do pobierania aktualizacji rockstar games (status: bezcznność)
po chwili się wyłącza i nic się nie dzieje.
Próbowalem reinstalować i nie przniosło to żadnych efektów.
Aktualizacja sterowników grafiki nic nie dała...
Prosze o pomoc


Mam identyczny problem. Wczoraj też próbowałem odpalić i nawet VC++ reinstalowałem oraz directx i nic. Doczytałem na innym forum, że czasem zmiana nazw folderów podczas instalacji na takie bez spacji (np. "MaxPayne3" zamiast "Max Payne 3") wystarcza i wtedy odpala. Jeśli ktoś mógłby to potwierdzić to byłbym wdzięczny. Niestety ale wracam dopiero w niedzielę, więc u siebie nie mogę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od wczoraj pykam w Maxa i muszę powiedzieć, że Rockstar Rulez - jak zawsze. Gra się świetnie, piękna krwawa i wymagająca (w zależności od poziomu trudności) akcja, fajna fabuła no i najważniejsze bardzo dobra optymalizacja, chodzi płynnie na Max detalach, nic się nie chaczy- gra warta swojej ceny.

off mam nadzieję, że kiedyś zrobią RDR na PieCa :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

:) Napisz to w temacie Max Payne 3, bo ten jest temat jest, jak mi się wydaje, przeznaczony do pomocy technicznej, tylko że kolega zapomniał go tam umieścić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem - status bezczynność. Próbowałem już naprawdę chyba wszystkiego, instalowanie gry w różnych folderach, sposoby które znalazłem na forum Steama i na innych. Nic nie działa. Jedyne co udało mi się potwierdzić to to, że gra uruchamia się gdy zaznaczę żeby korzystała ze zintegrowanej karty graficznej Intel HD 3000( w grze na najniższych detalach jest jakieś 15 klatek więc lipa). Na GeForce GT 525M nijak nie rusza. Reinstalka najnowszych sterów nic nie dala. Napisałem do Rockstara i czekam. Przecież to jest skandal! Aktywowałem już swój klucz gdy udało mi się włączyć na tej integrze więc nawet jej nie oddam do sklepu (kupowane w Gramie). DRAMAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra sie odpala i wszystko niby działa dobrze ale klawiatura niechce wogule działać (logitech deluxe 250 tylko w tej grze) może ktos ma jakis pomysł zeby naprawic ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema .Mój problem polega na ustawieniu grafiki mam wyłączoną mozaikę ,gdy przestawiam ją na bardzo wysoką i wyłączam grę żeby dokonano zmian przy ponownym włączeniu gry mozaika jest nadal wyłączona o co biega ? Pamięci na karcie mi starcza bo mam wykorzystane 900 mb z 1024 gram na dx 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

MAM TEN SAM PROBLEM CO WIĘKSZOŚĆ NIC NIE DZIAŁA INICJALIZACJA STATUS BEZCZYNNY I KONIEC.PRÓBOWAŁEM ZMIANY FOLDERÓW DYSKÓW BEZ SPACJI WYŁĄCZONE FAIERWALLE ANTYWIRUSY I GÓWNO NIE RUSZA NIECHCE KLUCZA JAKAŚ MASAKRA I TAK JUŻ PRAWIE TYDZIEŃ Z 12 RAZY INSTALOWAŁEM A INSTAL TRWA U MNIE OKOŁO GODZINY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Posiadam laptopa z techniologia optimus z karta inela HD 3000 oraz GT555M. Gra odpala się na mocniejszej karcie po zmianach ktorych dokonalem:

1) instalacja sterowników nvidia verde 301.42 oraz instalacji directx 11 do najnowszej wersji.

2)dopisanie do skrótu mp3 w polu element docelowy po spacji : dx11 -adapter 1

3) Aktualizacja MP3 do wersji 1.0.0.22

4 )wprowadzenie odpowiednich parametrów do pliku xml - który znajduje się w dokumentach/RockStar Games/ Max payne 3/ plik xml nosi nazwę graphics, parametry

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

<Graphics Version="1">
<Resolution value="9"/>
<Width value="1360"/>
<Height value="768"/>
<RefreshRate value="60"/>
<Fullscreen value="1"/>
<TextureQuality value="2"/>
<AnisotropicQuality value="4"/>
<Vsync value="1"/>
<SSAO value="1"/>
<ShadowQuality value="3"/>
<ReflectionQuality value="3"/>
<WaterQuality value="2"/>
<FXAA value="2"/>
<Tessellation value="3"/>
<HighQualityShaders value="1"/>
<DirectXVersion value="3"/>
<MSAA value="1"/>
</Graphics>

5) nie wiem czy to ma znaczenie ale gra zainstalowana jest w "D:\GRY\MAX PAYNE 3"

6)Przeniesienie pliku nvdxgiwrap.dll z folderu C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\coprocmanager do nowego folderu w tym samym katalogu

P.S pamiętajcie o podłączeniu swojej maszyny pod zasilanie zewnętrzne by nie zabrakło jej mocy. Na Core i 7 oraz GT 555M na full detalach oraz rozdzialce 1370 x 768 gra w pomieszczeniach zamkniętych aż śmiga na dx 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować