Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w czerwcu - najciekawsze premiery miesiąca

19 postów w tym temacie

Z tej listy interesują mnie Spec Ops i Test Drive.Wszystkiego na raz nie da rady więc na pierwszy ogień idzie Spec Ops.Ferrari będzie musiało zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Powróci religia, powróci też szpiegostwo, nie zabraknie ponadto tradycyjnie nowych cywilizacji (będzie ich dziewięć), cudów świata (ta sama cyfra), jednostek, przywdówców i technologii (bliżej niesprecyzowana liczba)"

Literówka "przywdówców".

Poza tym trailer do Civilization 5: Gods and Kings to tak naprawdę trailer do Civilization V, nie ma tam w ogóle mowy o Gods and Kings, a na zakończenie jest wiadomość o premierze Civilization V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubogo, w czerwcu zainteresuje mnie Spec Ops, Max Payne 3, Gemini Wars(o czym zapomniano w artykule ale jeśli gra nie jest klasy AAAAAA++++++++ to po co) może Tom Clancy''s Ghost Recon: Future Soldier na PC. O Sins of a Solar Empire: Rebellion też nie wspomniano :-/ chyba Guild Wars 2 w czerwcu wyjdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 15:17, zgrzyt napisał:

chyba Guild Wars 2 w czerwcu wyjdzie,


Oj chciałbym, ale to niestety "tylko" beta weekend. I tak nie mogę się doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego dla mnie. Liczyłem na "Grę o Tron", ale po tym co widziałem szczerze wątpię, że mnie ta produkcja jeszcze zainteresuje. Może to i lepiej, przynajmniej przejdę gry, w które jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jedynie z całej tej listy dodatek do Civ V jest interesujący. Spec Ops może ma jeszcze jakiś potencjał ale grałem w demko i sterowanie i system osłon jest do bani, fabuła.... jest jakaś tam..., Dubai zasypiany piaskiem tylko w sumie wygląda fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesujący jest dodatek do CiV, ale cena jest wyższa niż podstawki - to już przegięło pałę goryczy.

Poczekam aż załatają i cena spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam interesują tylko: Test Drive: Ferrari Racing Legends i The Dark Eye: Chains of Satinav. No i ewentualnie Spec Ops: The Line ale to może za jakiś czas jak będzie w jakiejś promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z Torchlight 2? Czy czerwcowa data wydania jest na tyle niepewna, że nie warto brać jej pod uwagę? Gra była gotowa już rok temu. Jeśli znowu mają zamiar przesunąć premierę na lipiec lub wrzesień to nie widzę w tym sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się! W końcu będzie religia w Cywilizaji V ;) Trzeba będzie zobaczyć czy nie wydadzą wydania "w pełni kompletnego" (bo game of the year już jest).

Game of Thrones i Dark Eye to dwie inne pozycje którymi się zainteresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować