Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Byli pracownicy GSC Game World zakładają Union Studio i pracują nad strzelanką w klimatach Fallouta, Mass Effecta i Rage

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wygląda na to, że nie wszyscy członkowie nieistniejącego już GSC Game World znanego z cyklu STALKER, przeszli do nowego studia Vostok Games, które niedawno zapowiedziało MMOFPS-a Survarium.

Przeczytaj cały tekst "Byli pracownicy GSC Game World zakładają Union Studio i pracują nad strzelanką w klimatach Fallouta, Mass Effecta i Rage" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 16:43, Imeilic napisał:

Wszystko fajnie, tylko dlaczego strzelanka?

Bo przykład twórców Kingdoms of Amalur pokazał, że próba zrobienia czegokolwiek innego niż strzelanka w przypadku gry AAA jest złym pomysłem. Mówimy tu oczywiście o nowych studiach developerskich.

I nie, nie wspominajcie o CDPR. Oni mieli zabezpieczenie finansowe od wydawcy i znaną markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 16:51, michal_w napisał:

To Fallout jest od dzisiaj strzelanką dobrze wiedzieć, :-D

Słówko "w klimatach" nic ci nie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 16:55, Dared00 napisał:

Słówko "w klimatach" nic ci nie mówi?

A co wspólnego ze sobą mają Fallout (ten prawdziwy) z Mass Efffect?
Fallout to 100% post-apo cRPG, Rage to strzelanka FPP w w takich samych klimatach a Mass Effect to strzelanka TPP i space-opera. To w końcu co oni robią i w jakich klimatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspolczesny kosument da sobie wcisnac tylko Battlefielda i COD, czy inne pohodne gry. Cos bardziej ambitnego, gdzie jednak trzeba sie wysilic, sledzic fabule - to juz za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect, Fallout, Rage... nie mam pojęcia, co mogłoby powstać z takiego połączenia, ale gdyby ten twór miał choć troszkę takiego klimatu jak S.T.A.L.K.E.R. byłbym w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak się niby połączy wizja zagłądy ludzkości i upadku cywilizacji z kosmiczną ekspansją i przyspieszonym rozwojem technologicznym :P Nie mówię że się nie da ale coś mi się zdaje że to jest jeden z tych "świetnych" pomysłów kiedy twórcy stwierdzają że jak zmiksują kilka popularnych gier to wyjdzie coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że kolejny S.T.A.L.K.E.R nie powstanie, uwielbiam klimat tejże gry za każdym razem odkrywam coś nowego.Myślę, że byli członkowie GSC wiedzą co robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 17:16, Hartus napisał:

A co ma wspólnego Mass Effect z Falloutem?

Punkty doświadczenia i levele, duh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować