Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Relacja na żywo z konferencji Microsoftu – zaczynamy o 18:30!

93 postów w tym temacie

Czekam na prezentację wszystkich trzech tytułów jednak najbardziej interesuje mnie Forza, która zapowiada się na miażdżącą wszystkie inne samochodowe gry, nfs może się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon może NFS-a zmiażdży, ale to będzie nędzny arcade względem Forzy 4 czy GT5. Ja nawet tego nie tknę, najwyżej demko zobaczę ile wycisneli graficznie z X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@scyzor No nie wiem. Horizon śmiga na dokładnie tym samym silniku fizycznym co Forza 4 więc tak arcadowo chyba nie będzie. Oby. Ja na pewno czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic wielkiego od MS i Sony nie oczekuje. Bardziej mniej interesują konferencje EA i Ubisoft-u. No ale może będzie jakaś mega niespodzianka kto wie. I ciekawe co Valve z tą "trójką" w tutule przedstawi, co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też liczę na coś od Valve :) Jak już to pewnie u Sony, tak jak z Portal 2. M$ musi mnie zaskoczyć, może uda im się pierwszy raz. Sony może być ciekawe, EA i Ubi jak co roku będzie fajnie. A Nintendo n-ty raz pod rząd zmiecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że Sony zaprezentuję PlayStation 4 :) Jest to mało możliwe ale prawdopodobne,ponieważ na ich twitterze pisało,że "szykujcie się na coś wielkiego na E3 ale PS4 ". I ta druga część tego cytatu myśle,że jest dla zmyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na YT ciągle mi doładowuje, co za lipa. Zawsze oglądałem bez problemu na 2 MB, a teraz na 6 MB laguje, co za polski internet beznadziejny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam 6 MB i żadnych problemów. Z tym internetem to u mnie też roźnie bywa. O nowy Splinter Cell. Fajnie to wygląda. No i nawet Kinecta można wydawać gadać jak bys był w realu. Wygląda to bardzo wszystko "efeciarsko" tylko znowu jest namierzanie dwóch gości i cała robotę za Ciebie gra odwala. A po tej skale to się wszpinał szybciej od małpy skubaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować