Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Relacja na żywo z konferencji Microsoftu – zaczynamy o 18:30!

93 postów w tym temacie

Ładny ten splinter cell grafika, akcja wszystko pięknie.
Tylko że to już nie jest ten dobrze nam znany Sam Fisher, ale gra jako sama w sobie może być niezła.

Czy mi się wydawało czy pod Sama już nie podkładał głosu Michael Ironside?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 18:49, Slappy napisał:

Czy mi się wydawało czy pod Sama już nie podkładał głosu Michael Ironside?

Też tam mi się zdawało że to inny głos był ale tak dokładnie nie zwróciłem uwagi. A co do Kinecta to mam wrażenie że nie długo to będą gry sterowane tylko głosem, nie będziesz potrzebować pada bo gra sama się przejdzie za pomocą twojego głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy system relacji na żywo nie daje rady. Przynajmniej u mnie na Operze 11,64 nie działa automatyczne odświeżanie/aktualizowanie. Czyli elementarna wręcz funkcjonalność, w którą każda relacja live mui być wyposażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 18:55, maciekwitek napisał:

Nowy system relacji na żywo nie daje rady. Przynajmniej u mnie na Operze 11,64 nie działa
automatyczne odświeżanie/aktualizowanie. Czyli elementarna wręcz funkcjonalność, w którą
każda relacja live mui być wyposażona.

Hej

Jaki jest problem? Nie ma automatycznego odświeżania, klikamy w linki. Daj znać jakieś szczegóły, poprawimy

K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 19:09, doktorevil napisał:

K

Przepraszam za mały offtop, ale... Who the hell are you?! Nowy moderator? I to z ekipy gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Xboxa nie ma problemów, a na YT laguje, czyżby dywersja? :D

Gadają o usługach, bo w US robili badania i więcej czasu ludzie spędzają na tym niż na samym graniu. Dlatego nie prą na nową konsolę, lepsza grafika w grach nic nie zmieni pod względem jakości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie części o graniu ze smartglassem. Nie wiem jak wy, ale jak ja gram, to gram, a nie bawię się przy tym tabletem. A jak mam więcej urządzeń włączonych, to więcej prądu żrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować