Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Relacja na żywo z konferencji Microsoftu – zaczynamy o 18:30!

93 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2012 o 20:02, Muradin_07 napisał:

Jestem ciekawy czy tym odrzutowcem to bohater lata czy jego kompan...

W pierwszego Black Opsa grałeś? Tam helikopterem latało się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj bieda w tym roku. Tylko nowe Gearsy oraz Tomb Raider mnie ruszyły. Reszta rzeczy mnie nie zainteresowała. Nowe Black Ops, twórcy jak widać starają się jak najbardziej odświeżyć gameplay. Możliwość wyboru ścieżki, możliwość korzystania z dronów. Grafika straszy, rozmyte tekstury. Tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


M$ nie zaprezentował od siebie praktycznie nic ciekawego (a to co ciekawe, to od innych dev). Usher był zwykłą zapchaj dziurą, w dodatku słabą, bo wokal ma tragiczny. Mam nadzieję, że Sony da więcej czadu (no i zapowie nową konsolę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku klasy nie pokazano.
M$ H4 i Gearsy tylko od siebie no plus jakaś tam popierdółka na na XLA. Słabo :/

Pozostaje im tylko wykupowanie czasowej wyłączności DLC ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo.
Halo 4 - totalnie nic nowego.
Blacklist - jw.
Smart Glass - legendy głoszą że komuś rzeczywiście to się niezmiernie przyda.
Nowe Gearsy - trailer słabiutki,
Resident Evil 6 - niby fajnie, ale wszystko już było. Dodatkowo zombiaki zachowują się jakby w ogóle nie były trafiane pociskami.
Tomb Raider - jak dla mnie gwiazda tej konferencji.
Black Ops 2 - również nic nowego.
South Park - trailer bardzo fajny i w klimatach serialu.
Reszta albo mnie nie interesowała albo była lipna.

Zabrakło Alana Wake''a 2, zwłaszcza po dzisiejszych doniesieniach.
Pozostaje liczyć że inne konfy będą lepsze.
Kto nolajfi dziś do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się strasznie zawiodłem, nic ciekawego nie było, jedynie Tomb Raider uratował całą konferencję. Nawet nowy Splinter Cell mnie trochę zawiódł. Ja nie wiem czy na prawdę twórcy nie potrafią zrozumieć że Splinter Cell to nie jest gra akcji, gdzie jest masa wybuchów, strzałów i walki w zwarciu, tylkogra gdzie się siedzi w ciemności 30 minut i zastanawia się jak po cichu zabić, schować zwłoki i nie zostać wykrytym.... ech ale zobaczymy może to tylko taki fragment gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 20:02, Muradin_07 napisał:

Jestem ciekawy czy tym odrzutowcem to bohater lata czy jego kompan...

Były przecieki o misji odrzutowcem "rodem z Tom Clancy''s H.A.W.X" w BO2, więc może to właśnie ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tutaj to ani grama H.A.W.X nie widziałem... ot taka sekwencja żeby postrzelać z samolotu i polatać. Podobne jak jazda skuterem śnieżnym w MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie? Nie słyszeliście? To będzie najlepszy rok dla Xboxa, na pewno ta giera a''la Angry Birds z katapultą i cycatą prezenterką przyniesie im miliardowe zyski (Tylko na Xbox 360) ;). Swoją drogą patencik z mieszaniem urządzeń mobilnych i konsoli całkiem fajny (trochę zgapiony od Niny z zeszłego roku, ale rozwinięty), ciekawe tylko jak devsi i wydawcy multimediów będą to wspierać. No i IE na Xa, może nareszcie jakaś konsola doczeka się wmiarę rozsądnej przeglądarki. Exy na Xa jak dla mnie nieciekawe, a ten nowy Fable to gierka grafiką i złożonością z PS2 i EyeToya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować